Rodinný dom Lovča

Rodinný dom Lovča

Nehnuteľnosť vďaka svojej jedinečnosti, polohe, dobre spracovanej ponuke a v neposlednom rade správne zvolenému marketingu sme mali neskutočne veľa obhliadok a teda záujemcov o nehnuteľnosť. Hneď medzi prvými záujemcami sa našla mladá rodina ktorá ani neváhala o kúpe. Potrebovali predať najprv svoju nehnuteľnosť s čím som im veľmi rád a ochotne pomohol. Hádajte ako to dopadlo ? Samozrejme všetko v poriadku, kupec sa našiel veľmi rýchlo a oba obchody sa v maximálne bezpečnosti i keď možno niečo dlhšie podarili ukončiť. Všetkým zúčastnením prajem len to najkrajšie vlastné / nové bývanie :-)

5-izbový rodinný dom, Kamenárska, Hliník nad Hronom

5-izbový rodinný dom, Kamenárska, Hliník nad Hronom

Do 3 dní sa mi podarilo nájsť kupujúceho. Ako sa mi to podarilo? Vďaka video obhliadke, profesionálnym fotografiám, pôdorys nehnuteľnosti, kvalitne spracovaný popis a pod. Samozrejme nemôže chýbať veľký marketing okolo predaja aby som oslovil čo najviac ľudí. Do niekoľkých dní sme podpísali kúpnu zmluvu. Bolo mi česť predávať takú krásnu nehnuteľnosť. 

Penzión Eliška - Štiavnické Bane

Penzión Eliška - Štiavnické Bane

Tento Penzión sa pokúšalo predať viacero maklérov, ale iba mne sa to podarilo. Na základe správneho zvoleného marketingu, ako 3D virtuálna prehliadka, profi fotografie, popis a samozrejme je potrebné sa nehnuteľnosť venovať a nie čakať kto zavolá. Predala sa za par mesiacov aj napriek tomu že tieto nehnuteľnosti majú špecifických klientov.  

 

Chata v blízkosti jazera v  Banskej Štiavnici

Chata v blízkosti jazera v Banskej Štiavnici

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie