Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcií, v obci Banská Belá.

 výborná lokalita

 kompletná rekonštrukcia

 vhodné na celoročné aj rekreačné bývanie

 

PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Banská Belá

Rozloha pozemku: 778 m2

Obytná plocha domu: 67,7 m2

Pozemok je komplet oplotený

Bezpečnosť: vlastný kamerový systém

Orientácia: čelo domu na sever

inžinierske siete: áno

Mesto Banská Štiavnica: cca 4 km

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá sa nachádza približne v strede nehnuteľnosti. Po pravej strane je samostatná izba využívaná ako spálňa s kachľovou pecou a po ľavej je komplet vybavená kuchyňa a obývacia izba. Z kuchyne  je vstup do  kúpeľne s toaletou a vaňou.  Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou ako je nová strecha, ktorú je možné zobytniť z rozlohou viac ako 40 m2 , ďalej nové elektrické rozvody, podlahy, stierky, plastové okná, vchodové dvere, stropné drevené trámy a pod. Kúrenie je plynové a v obývacej izbe je pec na pevné palivo. Na pozemku sa nachádza pivnica a hospodárska budova rozdelená na dve samostatné garáže s bránou a jednu väčšiu miestnosť využívanú ako dreváreň či sklad.

Videoprehliadka

Pôdorys

 rd_bela52_f rd_bela52_cb 

Celkový dojem makléra

 

Jedná sa o nehnuteľnosť ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou, kde je možné ešte zvýšiť jeho obytnú plochu podkrovím. Vhodná na celoročné ale aj rekreačné účely, koncová ulica, pokojná lokalita v blízkosti prírody.  V cene nehnuteľnosti sú aj plastové okná na podkrovie a tiež materiál na chodníky a terasu.

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite kde v okruhu cca 5 minút pešo je kompletná občianska vybavenosť ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka. Centrum mesta Banská Štiavnica je 10 minút autom,  kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním v  jazere Belian, ktoré je v blízkosti  nehnuteľnosti. Viac o podujatí a života v okolitej lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

40

PREDANÉ!

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: dohodou

dom je dostupný august/september

bez akýchkoľvek tiarch

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt

 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF