Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt po kompletnej rekonštrukcií, vo Zvolene.

PREDANÉ!

 

 občianska vybavenosť

 kompletná rekonštrukcia

 výborná lokalita

 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Zlatý potok

Rozloha bytu: 66,14 m2

Stav: kompletná rekonštrukcia

Orientácia: kuchyňa na juhozápad

Poschodie: 2

Výťah: áno

Pivnica: áno

Parkovanie: pred bytovkou

Do centra mesta: cca 5 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

byt pozostáva z  veľkej priestrannej chodby , z ktorej vojdete do spálne, samostatnej toalety, kúpeľne so vstavaným sprchovacím kútom a podlahovým kúrením na termostat. Oproti vchodovým dverám je obývacia izba, v ktorej sa nachádza balkón a vstup do kuchyne, ktorá je vybavená stavanými spotrebičmi. Súčasťou bytu je aj komora, ktorá je využívaná momentálne ako práčovňa a zároveň aj pracovňa či sklad, kde je aj loggia. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou  v roku 2018 ako elektrika, plastové okná, stierky, znížené stropy, vchodové dvere, interiérové dvere a vymenené stupačky . V spálni a obývacej časti sú plávajúce podlahy, ostatok bytu je dlažba. Bytovka je zateplená, má novú strechu a v budúcnosti sa plánuje rekonštrukcia chodieb a nový výťah.  Zariadenie podľa dohody.

 

 

 

Videoprehliadka

Pôdorys

podorys_f podorys_cb 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite kde v okruhu cca 10 minút pešo je kompletná občianska vybavenosť ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka, pošta, reštaurácie či basketbalové ihrisko alebo amfiteáter. Centrum mesta sa nachádza cca 5 minút autom kde sú banky, kaviarne a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním  alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.zvolen.sk/index.html

32_1

PREDANÉ!

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 135.000,-€

mesačné náklady na 3 osoby: 220 €

energetický certifikát: nie je

odovzdanie dohodou

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF