Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt po kompletnej rekonštrukcií, vo Zvolene.

 občianska vybavenosť

 kompletná rekonštrukcia

 výborná lokalita

 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Zlatý potok

Rozloha bytu: 66,14 m2

Stav: kompletná rekonštrukcia

Orientácia: kuchyňa na juhozápad

Poschodie: 2

Výťah: áno

Pivnica: áno

Parkovanie: pred bytovkou

Do centra mesta: cca 5 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

byt pozostáva z  veľkej priestrannej chodby , z ktorej vojdete do spálne, samostatnej toalety, kúpeľne so vstavaným sprchovacím kútom a podlahovým kúrením na termostat. Oproti vchodovým dverám je obývacia izba, v ktorej sa nachádza balkón a vstup do kuchyne, ktorá je vybavená stavanými spotrebičmi. Súčasťou bytu je aj komora, ktorá je využívaná momentálne ako práčovňa a zároveň aj pracovňa či sklad, kde je aj loggia. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou  v roku 2018 ako elektrika, plastové okná, stierky, znížené stropy, vchodové dvere, interiérové dvere a vymenené stupačky . V spálni a obývacej časti sú plávajúce podlahy, ostatok bytu je dlažba. Bytovka je zateplená, má novú strechu a v budúcnosti sa plánuje rekonštrukcia chodieb a nový výťah.  Zariadenie podľa dohody.

 

 

 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

podorys_f podorys_cb 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite kde v okruhu cca 10 minút pešo je kompletná občianska vybavenosť ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka, pošta, reštaurácie či basketbalové ihrisko alebo amfiteáter. Centrum mesta sa nachádza cca 5 minút autom kde sú banky, kaviarne a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním  alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.zvolen.sk/index.html

32_1

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 135.000,-€

mesačné náklady na 3 osoby: 220 €

energetický certifikát: nie je

odovzdanie dohodou

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF