Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Hontianske Trsťany, okres Levice.

 tichá lokalita

 výborná dostupnosť

 

 PREDANÉ! 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Hontianske Trsťany

Rozloha pozemku: 1541 m2

Pozemok je komplet oplotený

Úžitková plocha domu je cca 172 m2

Orientácia: čelo domu je na juh

Parkovanie: pred domom, na pozemku, dvojgaráž

 

 

 Popis nehnuteľnosti

 

Dom pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, kde sa nachádzajú dva hlavné vchody do nehnuteľnosti. Z chodby prejdete do menšej samostatnej izby, spálne, obývacej izby spojenej s kuchyňou. Vedľa kuchyne je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. V tejto obytnej časti domu sú plastové okná. Dom je čiastočne podpivničený, kde nadväzujeme na druhú časť domu so štyrmi samostatnými miestnosťami. V prvej miestnosti sa nachádza technická časť a to vodáreň a plynová prípojka. Druhá a štvrtá miestnosť je momentálne využívaná ako sklad a tretia ako samostatný byt alebo letná kuchynka. Na pozemku sa nachádzajú tri ďalšie samostatné stavby. Prvá je využívaná ako pivnica s hĺbkou 7 metrov, druhá stavba pre zvieratá a posledná sa nachádza  pri vstupnej bráne, ktorá je rozdelená na 3 miestnosti s parkovacím miestom pre dve autá a jedna samostatná miestnosť. Pozemok je komplet oplotený s posuvnou bránou, na ktorom sa nachádza množstvo ovocných stromov. Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Elektrika v obytnej časti domu medená

Samostatná studňa, príprava na obecný vodovod

Kúrenie plynové, pevné palivo

Odpad – kanalizácia

Satelit, internet - áno

Videoprehliadka

Pôdorys

  

podorys_f_1 podorys_cb_1_1 podorys_f_2 podorys_cb_2_1 podorys_f_3 podorys_cb_3  

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť je vo výbornej tichej lokalite. Kde sa nachádzajú potraviny, materská škola, pošta, knižnica, futbalové ihrisko. Okolie ponúka množstvo rekreácie ako je turistika hubárčenie, cyklistika a mnoho iného. Cca 8km je mesto Dudince, ktoré má kúpalisko s liečivými účinkami, wellness, reštaurácie, kaviarne a iné. Viac o možnostiach v tejto lokalite sa dozviete na www.dudince.sk.

 

33_1

PREDANÉ!

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 74.900,-€

energetický certifikát: nie je

odovzdanie: ihneď, dohodou

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF