Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcií, v obci Uhliská.

 tichá lokalita

 vhodné na celoročné aj rekreačné bývanie

 kompletná rekonštrukcia

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Uhliská

Rozloha pozemku: 3.032 m2

Pozemok je čiastočne oplotený

Parkovanie: pre 2 autá

Orientácia: čelo domu na juhozápad

inžinierske siete: áno

Mesto Banská Štiavnica: cca 20 minút autom

Mesto Levice: cca 30 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite blízko prírody. Pozostáva z veľkej vstupnej presklenenej verandy ( chodby ), z ktorej je vstup do každej miestnosti. Na začiatku domu sa nachádza obývacia izba, kde je ako hlavný zdroj tepla pec na pevné palivo. Ďalej dve samostatné izby, komplet vybavená kuchyňa s podlahovým kúrením a kúpeľňa s toaletou. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou ako je nová strecha, fasáda, nové elektrické rozvody, podlahy, stierky, drevené euro okná,  vchodové dvere a pod. Na pozemku sa nachádza drobná stavba v pôvodnom stave, ktorú viete využívať ako napríklad letnú kuchyňu. Dom je čiastočne podpivničený kde sa nachádza miestnosť s technickým zázemím. Pod domom vedľa terasy sa nachádza druhá samostatná miestnosť využívaná ako dreváreň a sklad. Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

podorys_f_rd_Uhliska podorys_cb_rd_uhliska_2 

Celkový dojem makléra

 

Rodinný dom vzhľadom na jeho jedinečnú polohu v prírode, typ rekonštrukcie v podobe chalupy ako sú použité materiáli drevo, kameň a zariadenie je vhodný najmä na rekreačné ale aj celoročné využitie. Veľkorysý pozemok s ovocnými stromami ponúka maximálny relax a oddych ale na svoje si prídu aj milovníci pestovania plodín. V blízkosti len pár minút autom sa nachádza niekoľko jazier ako napríklad Richňava, Počúvadlo a pod.

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite kde  je najbližšie mesto Levice alebo Banská Štiavnica kde je kompletnou občianskou vybavenosťou ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka, pošta, nemocnica a iné. Centrum mesta Banská Štiavnica je 20 minút autom,  kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním. Viac o podujatí a života v okolitej lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

49_1

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 139.900,-€

voľný ihneď

bez akýchkoľvek tiarch

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF