Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkam Vám na predaj rodinný dom

o úžitkovej ploche cca 120 m2 v obci Štiavnické Bane,

okres Banská Štiavnica.

 možnosť úžívanie ihneď 

 pokojná lokalita

 blízko do centra mesta

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Predané 

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom o úžitkovej ploche cca 120 m2 v obci Štiavnické Bane, okres Banská Štiavnica.

Zariadenie v obývacej izbe a na poschodí je ilustračné.

Základné informácie:
* lokalita: ulica Horná, Štiavnické Bane
* úžitková plocha domu: cca 120 m2
* zastavaná plocha domu: 62 m2
* pozemok: 446 m2, takmer komplet oplotení
* pozemok je kombinované:  svah, rovina
* orientácia domu: juhozápad
* parkovanie: priamo na pozemku
* mesto Banská Štiavnica: cca 4km


* rodinný dom pozostáva s prízemia a poschodia. Do domu vchádzate cez vstupnú chodbu, kde sa nachádza jedna menšia miestnosť na odkladanie vecí a pod. Ďalej obývacia izba so vstupom na slnečnú terasu a vstup do kuchynskej časti domu. Vedľa kuchyne je kúpeľňa spoločne s toaletou a umývadlom. Na poschodie prejdete schodiskom do jednej otvorenej izby „galérie“ s balkónom a do druhej samostatnej izby. V prípade ak by ste chceli túto galériu uzavrieť viete to vyriešiť priečkou, ktorá oddelí schodisko od izby. Pozemok by som rozdelil na tri časti a to vpredu ako parkovacia časť (je tu miesto napríklad pre prístrešok) ďalej ako denná terasová časť s panoramatickým výhľadom na okolie. A nakoniec ako oddychová časť za domom, kde máte po obedňajšej hodine v letnom období príjemný chládok.

* vek stavby: 9 rokov
* materiál: kvádra, dom je zateplený  
* elektrika: nová medená
* energetický certifikát nie je
* voda: obecný vodovod
* ohrev vody: solárny systém, kombinácia elektrika
* plyn: nie
* kúrenie: lokálnou pecou
* kanalizácia: ČOV – ekologická

Pôdorys

24

25

Celkový dojem makléra


* rodinný dom je vhodný tak ako na celoročné bývanie tak aj na rekreáciu. Jedná sa o takmer novostavbu takže nie je potrebná veľká vstupná investícia, tj. vymaľovať, zariadiť a viete si užívať nehnuteľnosť v pokojnej lokalite. Pri celoročnom bývaní by som odporučil využiť elektrické kúrenie s kombináciou pevného paliva. Slnečný pozemok orientovaný na juhozápad vám ponúka dostatok miesta na rekreáciu v podobe terasy, parkovacie miesto a časť pozemku za domom, ktorá je v poobedných hodinách v chládku.

Pozývam Vás na obhliadku, kde vám rád všetko podrobne  vysvetlím.   

Okolie nehnuteľnosti


* nehnuteľnosť sa nachádza pokojnej, koncovej ulici a teda nie je veľká premávka osobných automobilov. Ale zároveň výborná občianska  ako je škola, škôlka, obchod, pošta, autobusová zástavka,  futbalové ihrisko, reštaurácia, v blízkosti novovybudovaný hotel s wellness,  samozrejme pre milovníkov vody sú tu jazerá a tajchy ako je Evičkino Jazero, Veľka Vindšachta, Bakomiho jazero, Richňavské Jazero a pod. V meste Banská Štiavnica vzdialená cca 4 km sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky a pod. V okolí mesta sa nachádza množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

okolie_bs

Predané 

Cena a platba


* cena nehnuteľnosti: 149.900,-€
* dom je voľný ihneď a je bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF