Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkam Vám na predaj rodinný dom

o úžitkovej ploche cca 120 m2 v obci Štiavnické Bane,

okres Banská Štiavnica.

 možnosť úžívanie ihneď 

 pokojná lokalita

 blízko do centra mesta

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Predané 

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom o úžitkovej ploche cca 120 m2 v obci Štiavnické Bane, okres Banská Štiavnica.

Zariadenie v obývacej izbe a na poschodí je ilustračné.

Základné informácie:
* lokalita: ulica Horná, Štiavnické Bane
* úžitková plocha domu: cca 120 m2
* zastavaná plocha domu: 62 m2
* pozemok: 446 m2, takmer komplet oplotení
* pozemok je kombinované:  svah, rovina
* orientácia domu: juhozápad
* parkovanie: priamo na pozemku
* mesto Banská Štiavnica: cca 4km


* rodinný dom pozostáva s prízemia a poschodia. Do domu vchádzate cez vstupnú chodbu, kde sa nachádza jedna menšia miestnosť na odkladanie vecí a pod. Ďalej obývacia izba so vstupom na slnečnú terasu a vstup do kuchynskej časti domu. Vedľa kuchyne je kúpeľňa spoločne s toaletou a umývadlom. Na poschodie prejdete schodiskom do jednej otvorenej izby „galérie“ s balkónom a do druhej samostatnej izby. V prípade ak by ste chceli túto galériu uzavrieť viete to vyriešiť priečkou, ktorá oddelí schodisko od izby. Pozemok by som rozdelil na tri časti a to vpredu ako parkovacia časť (je tu miesto napríklad pre prístrešok) ďalej ako denná terasová časť s panoramatickým výhľadom na okolie. A nakoniec ako oddychová časť za domom, kde máte po obedňajšej hodine v letnom období príjemný chládok.

* vek stavby: 9 rokov
* materiál: kvádra, dom je zateplený  
* elektrika: nová medená
* energetický certifikát nie je
* voda: obecný vodovod
* ohrev vody: solárny systém, kombinácia elektrika
* plyn: nie
* kúrenie: lokálnou pecou
* kanalizácia: ČOV – ekologická

Pôdorys

24

25

Celkový dojem makléra


* rodinný dom je vhodný tak ako na celoročné bývanie tak aj na rekreáciu. Jedná sa o takmer novostavbu takže nie je potrebná veľká vstupná investícia, tj. vymaľovať, zariadiť a viete si užívať nehnuteľnosť v pokojnej lokalite. Pri celoročnom bývaní by som odporučil využiť elektrické kúrenie s kombináciou pevného paliva. Slnečný pozemok orientovaný na juhozápad vám ponúka dostatok miesta na rekreáciu v podobe terasy, parkovacie miesto a časť pozemku za domom, ktorá je v poobedných hodinách v chládku.

Pozývam Vás na obhliadku, kde vám rád všetko podrobne  vysvetlím.   

Okolie nehnuteľnosti


* nehnuteľnosť sa nachádza pokojnej, koncovej ulici a teda nie je veľká premávka osobných automobilov. Ale zároveň výborná občianska  ako je škola, škôlka, obchod, pošta, autobusová zástavka,  futbalové ihrisko, reštaurácia, v blízkosti novovybudovaný hotel s wellness,  samozrejme pre milovníkov vody sú tu jazerá a tajchy ako je Evičkino Jazero, Veľka Vindšachta, Bakomiho jazero, Richňavské Jazero a pod. V meste Banská Štiavnica vzdialená cca 4 km sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky a pod. V okolí mesta sa nachádza množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

okolie_bs

Predané 

Cena a platba


* cena nehnuteľnosti: 149.900,-€
* dom je voľný ihneď a je bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF