Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


3-izbový byt, I. Lihoveckého-Zvolen

PREDANÉ

Komplet zrekonštruovaný 3-izbový byt

v blízkosti centra mesta.

 

 bezproblémové parkovanie vo dvore

 kvalitná, kompletná rekonštrukcia

 centrum vzdialené 800m 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám exkluzívne na predaj krásne, komplet zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 77,39 v meste Zvolen.

Základné informácie:

 lokalita: Zvolen, I. Lihoveckého

 rozloha bytu: 77,39 m2

 druh: trojizbový

 poschodie 2.

 stav: kompletná rekonštrukcia

 orientácia: severozápad

 pivnica: áno 2x

 zateplenie: áno

 zariadenie: dohodou

 elektronický vrátnik

 parkovanie vo dvore

 centrum: vzdialené 800m

 

Popis nehnuteľnosti:

* byt pozostávajúci zo vstupnej chodby, kde sa nachádzajú dve priestranné vstavané skrine. Hneď oproti hlavým dverám (bezpečnostné značky SECURIDO) sa nachádza veľká priestranná kúpeľňa, ktorá prešla kompletnou rekonštrukciou a taktiež aj dispozíciou. Nachádza sa tu veľká vaňa, umývadlo, WC a šikovne využitý priestor pre práčku a sušičku. Ďalej z chodby prejdete do spálne so samostatným balkónom a do obývacej izby, ktorá je spojená s kuchyňou. V obývacej izbe sa taktiež nachádza samostatný balkón (oba balkóny majú nad sebou striešku proti dažďu). Kuchynská linka je vyrobená na mieru so vstavanými spotrebičmi (spotrebiče značky Electrolux). Z obývacej izby je vstup do poslednej spálne vyžívanej ako detská izba. K bytu prislúcha jedna murovaná a jedna latková pivnica. Bezproblémové parkovanie vlastníkov bytov vo dvore typu rezidenčnej karty (5,-€ na jeden rok - je možné kúpiť parkovacie miesto). Energetický certifikát nie je. 

 

* rekonštrukcia: byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015, kde bolo vykonané aj nové dispozičné riešenie bytu za pomoci návrhárov a statika. Znížené stropy s bodovým osvetlením, stierky, podlahy, kompletná sanita, nové radiátory, nové vodoinštalačné pripojenia, plyn, elektrika.

* v roku 2017: nové rozvody v stúpačkách, nová strecha, elektrika v spoločných častiach domu, nová maľovka v spoločných prietoroch, plastové okná vybavené sieťkami proti hmyzu, zásuvné sieťky na balónových dverách

* v roku 2019 nová kanalizačná prípojka, elektrický vrátnik na magnet, optický kábel (T-Mobile, Orange), byt je nanovo vymaľovaný.

 

Videoprehliadka

Pôdorys

2d_podorys

podorys2

podorys3d

Virtuálna prehliadka

Stačí kliknúť na odkaz a pozrite sa pohodlne každú miestnosť 

 

 

https://poly.google.com/view/9ubZv_UG9Td

Okolie nehnuteľnosti

* ak hľadáte nehnuteľnosť, kde je prioritou mať všetko po ruke, bezproblémové parkovanie v blízkosti centra. Je táto ponuka ako stvorená pre Vás. Výborná občianka vybavenosť v okruhu niekoľkých metrov sa nachádzajú školy, škôlka, potraviny, zdravotné stredisko - Nemocnica s poliklinikou, len 800 metrov sa nachádza centrum mesta Zvolen, Europa Shopping Center, banky a všetky ostané potrebné úrady. Samozrejme kaviarne, reštaurácie a v okolí napríklad Zvolenský zámok, športový areál Orlík, HolidyPark Kováčová ale aj lyžiarske stredisko Kráľová. Viac o možnostiach a podujatiach v tejto lokalite sa dozviete na www.zvolen.sk

 

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcia/zvolensky-zamok-zvolen

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcia/sportovy-areal-orlik-zvolen

https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcia/holidaypark-kovacova-kovacova

 

  https://www.kamnavylet.sk/sk/atrakcie/zvolen 

 

PREDANÉ

Cena a platba

Cena nehnuteľnosti: dohodou

* mesačné náklady pre 5-člennú rodiny predstavujú: 240,-€ (samozrejme platby sú hradené s rezervou, každý rok preplatok) v sume sú zahrnuté kompletné náklady na bývanie pre 5 osôb.  

* odovzdanie bytu je podmienené presťahovaním sa do inej nehnuteľnosti, k dispozícií je plus-mínus jeden mesiac. Byt je bez akýchkoľvek tiarch.

* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)o  bezplatnú ponuku si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

a52a2132-2

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

 

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF