Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj rodinný dom vo Svätom Antone

o úžitkovej ploche cca 212 m2. 

 vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv 

 dobrá občianska vybavenosť 

 pokojná lokalita 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký rodinný dom o úžitkovej ploche 212 m2 v obci Svätý Anton, okres Banská Štiavnica.           

Vizualizácia možnej rekonštrukcie.

Základné informácie:
* lokalita: Svätý Anton, okres Banská Štiavnica
* zastavaná plocha domu: 90 m2
* úžitková plocha domu: 212 m2
* počet izieb: 4, plus KK a samostatné WC
* pozostáva z: prízemie s garážou, 1p.,2p.
* rovinatý pozemok o rozlohe: 734 m2
* orientácia: čelo domu na juhovýchod.
* parkovanie pred domom, vo dvore, garáž 28 m2
* mesto Banská Štiavnica: cca 4 km

Popis nehnuteľnosti:
Rodinný dom pozostáva z prízemia, prvého a druhého poschodia.
* Na prízemí sa nachádza veľká garáž, schodisko ktoré vedie na poschodie, pod týmto schodiskom je úložný priestor, ďalej je tu kotolňa, sklad na drevo, práčovňa a jedna samostatná miestnosť. Pre lepšiu predstavu ako sú priestory rozdelené je v inzeráte pôdorys.
* na prvé poschodie vedú dva vstupy a to: jeden je z garáže a druhý z vonku po pravej strane domu po betónovom schodisku do zádveria. Na pravej strane je samostatné WC a v ľavo prejdete do jedálenskej časti, kuchyne a obývacej izby s loggiou. Medzi jedálenskou časťou a obývacou izbou vedie komín takže je možné tu vybudovať krb.
* na druhom poschodí sa nachádzajú tri samostatné izby z toho je jedna s loggiou ako na prvom poschodí s panoramatickým výhľadom na obec. A nakoniec veľká priestranná kúpeľňa o rozlohe takmer 11 m2, kde sa vám vojde vaňa, sprchovací kút, umývadlá a kúpeľňový nábytok podľa svojich predstáv.

* materiál:  kvádra, tehla
* kúrenie kotlom na pevné palivo, liatinové radiátory
* možnosť plynové, ktorý sa nachádza na hranici pozemku
* voda: z rezervoáru len ako úžitková, vodovod na pozemku
* elektrika: medená
* odpad: žumpa

Pôdorys

35

36

37

38

39

40

Celkový dojem makléra
* dom je v prvom rade vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Jeho rozloha je vhodná aj pre viac početnú rodinu, kdeže sa na poschodí nachádzajú až tri priestranné izby a veľkou kúpeľnou. Veľký potenciál má aj prvé poschodie, kde je čiastočne prepojená obývacia izba s kuchynskou časťou, slušne veľká komora a veľká jedáleň. Taktiež pekný, slnečný rovinatý pozemok orientovaný na juhozápad  s pár ovocnými stromami.

Okolie nehnuteľnosti

* nehnuteľnosť sa nachádza takmer v srdci krásnej obce Svätý Anton, len 4km od mesta Banská Štiavnica. V okruhu niekoľkých metrov sa nachádza škôlka, základná škola, potraviny, pošta samozrejme aj autobusová zástavka. Neposlednom rade kultúrna pamiatka múzeum a Kaštieľ vo sv. Antone a mnoho iných historických pamiatok. V blízkosti krásna príroda, ktorá ponúka turistiku, cyklistiku, plávanie a mnoho iných. Viac o možnostiach v tejto lokalite sa dozviete na www.banskastiavnica.sk. 

19_1

Cena a platba
* cena nehnuteľnosti: 93.000,-€
* dom je bez akýchkoľvek tiarch, voľný ihneď
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)o  bezplatnú ponuku si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF