Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2i byt v centre mesta

PREDANÉ !!!

Na predaj 2 izbový byt o rozlohe 56,53 m2 v centre mesta Banská Štiavnica

 

 historické centrum 

 bezproblémové parkovanie 

 takmer kompletná rekonštrukcia

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dvoj izbový byt o rozlohe 56 m2 v centre mesta Banská Štiavnica.

Základné informácie:

* lokalita: J. Palárika, poloha v centre mesta

* stav: takmer kompletná rekonštrukcia

* tehlová budova, bez výťahu

* veľkosť bytu vrátane pivnice: 56,53 m2

* poschodie: 2 p.

* orientácia: juhozápad

* nová prístupová /2020

* parkovanie: pre domom

* dostupnosť do centra mesta: cca 400m

 

Popis nehnuteľnosti:

* byt pozostáva so svetlej priestrannej chodby z ktorej máte vstup do samostatného WC, loggie s výhľadom na mesto a veľkej kuchyne. Kuchyňa je vybavená samozrejme kuchynskou linkou a jedálenským kútom. V tejto časti bytu sa nachádza komín, ktorý je momentálne zaslepený. Možnosť teda kúrenia pecou na pevné palivo, ktorá dodáva tak ako teplo tak aj príjemnú atmosféru. Aktuálne kúrenie v byte je elektrické. Ďalej z kuchyne prechádzate do nočnej časti bytu ako je veľká spálňa, menšia izba a samostatná kúpeľňa. Komplet zrekonštruovaná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, 2x umývadlo, elektrický bojler (cca 100L) na ohrev vody. Vysoké stropy bytu dotvárajú dojem bývanie v historickom centre (takmer 3m). Celý byt je orientovaný na juhozápad, to znamená že máte počas celého dňa prirodzené denné svetlo. Tehlová budova prešla rekonštrukciou v roku 2015 ako je oprava fasády, rekonštrukcia strechy a spoločných priestorov. V celom byte sú vymenené plastové okná s imitáciou dreva.

Videoprehliadka

Pôdorys

17 18

Celkový dojem makléra:

* byt svojou polohou je vhodný napríklad na krátkodobé prenajímanie (apartmán) ako je využívaný aj do teraz. Nachádzame sa v centre mesta, kde máte bezproblémové parkovanie priamo pri dome (zvýšený turizmus v meste Banská Štiavnica priniesol stále čoraz väčší dopyt po ubytovacích zariadeniach samozrejme zo sebou aj menej voľných parkovacích miest).  Nehnuteľnosť je teda vhodná aj ako investícia.

Okolie nehnuteľnosti:

*  nehnuteľnosť sa nachádza len pár metrov od najviac obľúbenej časti mesta Banská Štiavnica“ Trotuár“, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky, školy. V okolí množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

ilustracna_foto

Cena platba:

* cena nehnuteľnosti: 95.000,-€

* orientačné celkové náklady na bývanie:  cca 96,-€ , všetko závisí od vyťaženosti.

* energetický certifikát: nie je

* byt je voľný, zariadenie je dohodou a je bez akýchkoľvek tiarch

* platba možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponuku od všetkých bánk na mieru a ZADARMO si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF