Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


2i byt v centre mesta

PREDANÉ !!!

Na predaj 2 izbový byt o rozlohe 56,53 m2 v centre mesta Banská Štiavnica

 

 historické centrum 

 bezproblémové parkovanie 

 takmer kompletná rekonštrukcia

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dvoj izbový byt o rozlohe 56 m2 v centre mesta Banská Štiavnica.

Základné informácie:

* lokalita: J. Palárika, poloha v centre mesta

* stav: takmer kompletná rekonštrukcia

* tehlová budova, bez výťahu

* veľkosť bytu vrátane pivnice: 56,53 m2

* poschodie: 2 p.

* orientácia: juhozápad

* nová prístupová /2020

* parkovanie: pre domom

* dostupnosť do centra mesta: cca 400m

 

Popis nehnuteľnosti:

* byt pozostáva so svetlej priestrannej chodby z ktorej máte vstup do samostatného WC, loggie s výhľadom na mesto a veľkej kuchyne. Kuchyňa je vybavená samozrejme kuchynskou linkou a jedálenským kútom. V tejto časti bytu sa nachádza komín, ktorý je momentálne zaslepený. Možnosť teda kúrenia pecou na pevné palivo, ktorá dodáva tak ako teplo tak aj príjemnú atmosféru. Aktuálne kúrenie v byte je elektrické. Ďalej z kuchyne prechádzate do nočnej časti bytu ako je veľká spálňa, menšia izba a samostatná kúpeľňa. Komplet zrekonštruovaná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, 2x umývadlo, elektrický bojler (cca 100L) na ohrev vody. Vysoké stropy bytu dotvárajú dojem bývanie v historickom centre (takmer 3m). Celý byt je orientovaný na juhozápad, to znamená že máte počas celého dňa prirodzené denné svetlo. Tehlová budova prešla rekonštrukciou v roku 2015 ako je oprava fasády, rekonštrukcia strechy a spoločných priestorov. V celom byte sú vymenené plastové okná s imitáciou dreva.

Videoprehliadka

Pôdorys

17 18

Celkový dojem makléra:

* byt svojou polohou je vhodný napríklad na krátkodobé prenajímanie (apartmán) ako je využívaný aj do teraz. Nachádzame sa v centre mesta, kde máte bezproblémové parkovanie priamo pri dome (zvýšený turizmus v meste Banská Štiavnica priniesol stále čoraz väčší dopyt po ubytovacích zariadeniach samozrejme zo sebou aj menej voľných parkovacích miest).  Nehnuteľnosť je teda vhodná aj ako investícia.

Okolie nehnuteľnosti:

*  nehnuteľnosť sa nachádza len pár metrov od najviac obľúbenej časti mesta Banská Štiavnica“ Trotuár“, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky, školy. V okolí množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

ilustracna_foto

Cena platba:

* cena nehnuteľnosti: 95.000,-€

* orientačné celkové náklady na bývanie:  cca 96,-€ , všetko závisí od vyťaženosti.

* energetický certifikát: nie je

* byt je voľný, zariadenie je dohodou a je bez akýchkoľvek tiarch

* platba možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponuku od všetkých bánk na mieru a ZADARMO si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF