Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií, v Žiari nad Hronom.

 výborná dostupnosť

 výborná lokalita

 občianska vybavenosť

 

PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

* lokalita: Hviezdoslavova

* rozloha bytu: 49,89 m2

* stav: čiastočná rekonštrukcia

* orientácia: kuchyňa na východ

* poschodie: 2/7

* výťah: áno

* pivnica: áno

* parkovanie: verejné pred bytovkou

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

byt pozostáva zo vstupnej chodby, kde po pravej strane sa nachádza priestranná obývacia izba a na druhej strane je kuchyňa s logiou a samostatná izba s výhľadom na detské ihrisko. Pre lepšiu predstavu sme pre Vás pripravili vizualizáciu možné zariadenia obývacej izby a spálne. Oproti vstupným dverám je kúpeľňa s vaňou, umývadlom a toaletou. Byt prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou ako sú stierky, plastové okná, výmena radiátorov,  bytové jadro,  plávajúce podlahy, bezpečnostné dvere ( SHERLOCK). Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou ako zateplenie, zaizolovanie a nová strecha, výmena rozvodov, voda, plyn, kanalizácia ( ležaté rozvody a stupačky), nový výťah. Zariadenie podľa dohody.

Videoprehliadka

Pôdorys

podorys_f_byt_ZH podorys_cb_byt_zh 

Okolie nehnuteľnosti

 

Nehnuteľnosť sa nachádza blízko centra v meste Žiar nad Hronom, kde len pár minút od bytovky je výborná občianska vybavenosť ako je škola, škôlka, ihrisko, potraviny, zdravotné stredisko, menšie obchodné centrá, autobusová zástavka. Do centra mesta je to cca 5 minút pešom kde sa nachádzajú banky, reštaurácie, kaviarne a mnoho iného. V okolí je množstvo turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním, lyžovaním, alebo prechádzkou po okolitej prírode. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.ziarnadhronom.sk

37_1

PREDANÉ!

 

Cena, platba a odovzdanie

 

cena nehnuteľnosti: 79.900,-€

mesačné náklady na bývanie: 2 osoby cca 250,-€

odovzdanie: voľný ihneď

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF