Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj 3i byt v blízkosti centra

na ulici Dolná, ktorá ponúka výbornú občiansku vybavenosť.

 blízkosti centra

 výborná dostupnosť 

 takmer kompletná rekonštrukcia

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ 

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj trojizbový byt s balkónom o veľkosti necelých 63m2 v blízkosti centra mesta Banská Štiavnica.

Základné informácie:
* lokalita: Dolná, Banská Štiavnica
* druh: 3 izbový byt 62,75m2
* stav: takmer kompletná rekonštrukcia
* orientácia: obývacia miestnosť - Západ
* balkón: áno
* zateplenie: áno
* výťah: áno, nový
* poschodie: 2
* pivnica: áno
* parkovanie: pred bytovou budovou 

Popis nehnuteľnosti:

* byt pozostávajúci so vstupnej chodby, nové murované bytové jadro, kde je kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, s miestom pre páčku a WC. Cez chodbu vojdete do kuchyne, ktorá je v tvare „L“  s menším jedálenským kútom. Ďalej z chodby vchádzate do priestrannej obývacej izby s balkónom (výhľad na okolitú prírodu) a z nej je vstup do dvoch samostatných izieb.  V izbách sú použité drevené parkety vo výbornom stave, ktoré majú svoje čaro a samozrejme sú na pocit teplejšie ako napríklad plávajúca podlaha. Rekonštrukcia: bytové jadro, elektrika v celom byte, plastové okná, vybrúsené a nalakované drevené parkety, nový výťah.

Videoprehliadka

Pôdorys

byt-20

 

Okolie nehnuteľnosti

* byt má výbornú občiansku vybavenosť ako sú škôlky, základná škola, potraviny, autobusová zástavka, 10 minút pešo do centra mesta Banská Štiavnica, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky a pod. V okolí množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

okolie_bs

PREDANÉ 

Cena a platba

* cena nehnuteľnosti: 82.500,-€
* mesačné náklady na bývanie pre jednu osobu : 100,-€
* energetický certifikát: nie je
* nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)
* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF