Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj 3i byt v blízkosti centra

na ulici Dolná, ktorá ponúka výbornú občiansku vybavenosť.

 blízkosti centra

 výborná dostupnosť 

 takmer kompletná rekonštrukcia

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

 

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ 

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj trojizbový byt s balkónom o veľkosti necelých 63m2 v blízkosti centra mesta Banská Štiavnica.

Základné informácie:
* lokalita: Dolná, Banská Štiavnica
* druh: 3 izbový byt 62,75m2
* stav: takmer kompletná rekonštrukcia
* orientácia: obývacia miestnosť - Západ
* balkón: áno
* zateplenie: áno
* výťah: áno, nový
* poschodie: 2
* pivnica: áno
* parkovanie: pred bytovou budovou 

Popis nehnuteľnosti:

* byt pozostávajúci so vstupnej chodby, nové murované bytové jadro, kde je kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, s miestom pre páčku a WC. Cez chodbu vojdete do kuchyne, ktorá je v tvare „L“  s menším jedálenským kútom. Ďalej z chodby vchádzate do priestrannej obývacej izby s balkónom (výhľad na okolitú prírodu) a z nej je vstup do dvoch samostatných izieb.  V izbách sú použité drevené parkety vo výbornom stave, ktoré majú svoje čaro a samozrejme sú na pocit teplejšie ako napríklad plávajúca podlaha. Rekonštrukcia: bytové jadro, elektrika v celom byte, plastové okná, vybrúsené a nalakované drevené parkety, nový výťah.

Videoprehliadka

Pôdorys

byt-20

 

Okolie nehnuteľnosti

* byt má výbornú občiansku vybavenosť ako sú škôlky, základná škola, potraviny, autobusová zástavka, 10 minút pešo do centra mesta Banská Štiavnica, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky a pod. V okolí množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

okolie_bs

PREDANÉ 

Cena a platba

* cena nehnuteľnosti: 82.500,-€
* mesačné náklady na bývanie pre jednu osobu : 100,-€
* energetický certifikát: nie je
* nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)
* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF