Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj Rodinný dom Banská Belá

s letnou kuchyňou, pivnicou a pozemkom o rozlohe 3124 m2

 pokojná lokalita s panoramatickým výhľadom 

 celoročné, rekreačné bývanie 

 čiastočná rekonštrukcia

REZERVOVANÉ!!!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom s letnou kuchynkou nachádzajúce sa na pozemku o rozlohe 3124 m2 v obci Banská Belá, okres Banská Štiavnica. VIZUALIZÁCIA MOŽNEJ REKONŠTRUKCIE.

Základné informácie:

* lokalita: Banská Belá

* stavby: rodinný dom, letná kuchyňa, pivnica, hosp. budova

* obytná časť domu: cca 80 m2 bez podkrovia

* rozloha letnej kuchyne: cca 17 m2

* pozemok celkom:  3124 m2

* panoramatický výhľad na okolie, Kalváriu

* pozemok: kaskády s rovinou, komplet oplotení

* príjazdová cesta: nový asfalt

* parkovanie takmer pred domom

 

Popis nehnuteľnosti:

* rodinný dom pozostáva so vstupnej verandy a hlavnej chodby, ktorá predeľuje všetky miestnosti. Na chodbe sa nachádza na novo zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, bojler, je tu priestor aj pre práčku a samostatným WC s umývadlom. Po ľavej strany chodby sa nachádza kuchyňa s priestrannou komorou a veľká obývacia izba. V múre medzi kuchyňou a obývacou izbou sa nachádza komín, teda je možnosť kúrenia na pevné palivo prípadne vybudovanie krbu. V navrhnutej vizualizácií sme kuchyňu spojili s komorou a tým sme získali väčší priestor. Po pravej strane chodby sa nachádza veľká spálňa, ktorá je taktiež vykurovaná pecou. V celom dome sú plastové okná, nová elektroinštalácia a vodoinštalácia. Úplne nová plechová strecha v ktorej je možnosť vybudovania ďalších miestností. Za domom sa nachádza samostatne stojaca pivnica vhodná na skladovanie zeleniny a pod.

* letná kuchynka o rozlohe 17 m2 pozostáva z dvoch izieb a to kuchyňa a izba. Kuchynka je napojená na elektriku, vodu je nutné v prípad potreby pripojiť.  Kúrenie je zabezpečené pevným palivom. Využitie tejto menšej stavby je všestranné a samozrejme to závisí od nového majiteľa.

* pozemok  sa skladá z dvoch kaskád a to: na spodnej časti sa nachádza hore menovaná nehnuteľnosť a v hornej časti sa nachádza menšia hospodárska budova, kde bol pozemok využívaný ako orná pôda.

* materiál: kameň, tehla

* nová plechová strecha, plastové okná

* dom je celý od drenážovaný

* vodovod: obecný

* kanalizácia: septik

Videoprehliadka

Pôdorys

domcek_pred_podorys_f

domcek_pred_podorys_cb

Pôdorys po rekonštrukcií

domcek_po_podorys_f

domcek_po_podorys_cb

Celkový dojem makléra

* nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej obci v blízkosti Banskej Štiavnica teda je vhodná napríklad aj na chalupu ale samozrejme aj na celoročné bývanie. Prípadne ak hľadáte nehnuteľnosť na chalupu a nepotrebujete tak veľký pozemok, je možné hornú časť následne oddeliť a predať. Pozemok má vlastnú príjazdovú cestu z hora, elektrika na pozemku a vodovodná prípojka je v blízkosti. Horný pozemok má úžasný panoramatický výhľad na obec a je možné za dobrého počasia vidieť aj historickú Kalváriu. To všetko pozemku dotvára veľký bonus a potenciál.

Okolie nehnuteľnosti:

* Obec leží v údolí Belianskeho potoka a Jasenice, v centrálnej časti Štiavnických vrchov, približne 3 km severovýchodne od centra Banskej Štiavnice. Centrom obce prechádza cesta I/51 zo Štiavnice do Hronskej Breznice, kde križuje rýchlostnú cestu R1. V blízkosti sa nachádza Halčianske jazero, Beliansky tajch a len 3 km vzdialená Banská Štiavnica, kde sú samozrejme banky, reštaurácie, kaviarne a pod. V okolí mesta množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na

https://www.banskabela.sk/ alebo http://www.banskastiavnica.sk/index.html

19

Cena a platba

* cena nehnuteľnosti: 129.900,-€

* energetický certifikát: nie je

* dom je voľný ihneď a je bez akýchkoľvek tiarch

* platba možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponuku od všetkých bánk na mieru a ZADARMO si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

REZERVOVANÉ!!!

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF