Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj Rodinný dom Banská Belá

s letnou kuchyňou, pivnicou a pozemkom o rozlohe 3124 m2

 pokojná lokalita s panoramatickým výhľadom 

 celoročné, rekreačné bývanie 

 čiastočná rekonštrukcia

REZERVOVANÉ!!!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkam Vám exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom s letnou kuchynkou nachádzajúce sa na pozemku o rozlohe 3124 m2 v obci Banská Belá, okres Banská Štiavnica. VIZUALIZÁCIA MOŽNEJ REKONŠTRUKCIE.

Základné informácie:

* lokalita: Banská Belá

* stavby: rodinný dom, letná kuchyňa, pivnica, hosp. budova

* obytná časť domu: cca 80 m2 bez podkrovia

* rozloha letnej kuchyne: cca 17 m2

* pozemok celkom:  3124 m2

* panoramatický výhľad na okolie, Kalváriu

* pozemok: kaskády s rovinou, komplet oplotení

* príjazdová cesta: nový asfalt

* parkovanie takmer pred domom

 

Popis nehnuteľnosti:

* rodinný dom pozostáva so vstupnej verandy a hlavnej chodby, ktorá predeľuje všetky miestnosti. Na chodbe sa nachádza na novo zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, bojler, je tu priestor aj pre práčku a samostatným WC s umývadlom. Po ľavej strany chodby sa nachádza kuchyňa s priestrannou komorou a veľká obývacia izba. V múre medzi kuchyňou a obývacou izbou sa nachádza komín, teda je možnosť kúrenia na pevné palivo prípadne vybudovanie krbu. V navrhnutej vizualizácií sme kuchyňu spojili s komorou a tým sme získali väčší priestor. Po pravej strane chodby sa nachádza veľká spálňa, ktorá je taktiež vykurovaná pecou. V celom dome sú plastové okná, nová elektroinštalácia a vodoinštalácia. Úplne nová plechová strecha v ktorej je možnosť vybudovania ďalších miestností. Za domom sa nachádza samostatne stojaca pivnica vhodná na skladovanie zeleniny a pod.

* letná kuchynka o rozlohe 17 m2 pozostáva z dvoch izieb a to kuchyňa a izba. Kuchynka je napojená na elektriku, vodu je nutné v prípad potreby pripojiť.  Kúrenie je zabezpečené pevným palivom. Využitie tejto menšej stavby je všestranné a samozrejme to závisí od nového majiteľa.

* pozemok  sa skladá z dvoch kaskád a to: na spodnej časti sa nachádza hore menovaná nehnuteľnosť a v hornej časti sa nachádza menšia hospodárska budova, kde bol pozemok využívaný ako orná pôda.

* materiál: kameň, tehla

* nová plechová strecha, plastové okná

* dom je celý od drenážovaný

* vodovod: obecný

* kanalizácia: septik

Videoprehliadka

Pôdorys

domcek_pred_podorys_f

domcek_pred_podorys_cb

Pôdorys po rekonštrukcií

domcek_po_podorys_f

domcek_po_podorys_cb

Celkový dojem makléra

* nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej obci v blízkosti Banskej Štiavnica teda je vhodná napríklad aj na chalupu ale samozrejme aj na celoročné bývanie. Prípadne ak hľadáte nehnuteľnosť na chalupu a nepotrebujete tak veľký pozemok, je možné hornú časť následne oddeliť a predať. Pozemok má vlastnú príjazdovú cestu z hora, elektrika na pozemku a vodovodná prípojka je v blízkosti. Horný pozemok má úžasný panoramatický výhľad na obec a je možné za dobrého počasia vidieť aj historickú Kalváriu. To všetko pozemku dotvára veľký bonus a potenciál.

Okolie nehnuteľnosti:

* Obec leží v údolí Belianskeho potoka a Jasenice, v centrálnej časti Štiavnických vrchov, približne 3 km severovýchodne od centra Banskej Štiavnice. Centrom obce prechádza cesta I/51 zo Štiavnice do Hronskej Breznice, kde križuje rýchlostnú cestu R1. V blízkosti sa nachádza Halčianske jazero, Beliansky tajch a len 3 km vzdialená Banská Štiavnica, kde sú samozrejme banky, reštaurácie, kaviarne a pod. V okolí mesta množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na

https://www.banskabela.sk/ alebo http://www.banskastiavnica.sk/index.html

19

Cena a platba

* cena nehnuteľnosti: 129.900,-€

* energetický certifikát: nie je

* dom je voľný ihneď a je bez akýchkoľvek tiarch

* platba možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponuku od všetkých bánk na mieru a ZADARMO si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

REZERVOVANÉ!!!

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF