Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcií, v obci Pukanec - Majere.

 tichá lokalita

 výborná dostupnosť

 

 PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

 

 

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Pukanec - Majere

Rozloha pozemku: 1.928 m2

Celková úžitková plocha domu: 153 m2

Pozemok je komplet oplotený

Orientácia: čelo domu na východ

inžinierske siete: áno

Mesto Banská Štiavnica: cca 20 minút autom

Mesto Levice: cca 30 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite blízko prírody. Prízemie pozostáva z chodby kde sú dva samostatné vstupy, priestrannej obývacej izby, kuchyne z jedálenskou časťou s možnosťou vstupom na terasu. Ďalej tu je kúpeľňa s toaletou, technická miestnosť a samostatnú spáleň. Možnosť dobudovania ďalšej miestnosti alebo izby po rekonštrukcií, ktorá sa nachádza pri letnej kuchyni. Na poschodí sú navrhnuté ďalšie dve samostatné priestranné izby a galéria ktorá je opticky spojená s obývacou časťou. Dom prešiel precíznou rekonštrukciou ako je nová strecha, nové elektrické rozvody, drevené euro okná,  vchodové dvere a pod. Nehnuteľnosť je vhodná na dokončenie podľa vlastných predstáv. Na pozemku sa nachádza aj altánok na rekreáciu či oddych vo voľnom čase. Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Pôdorys

pukanec_f_prizemie pukanec_cb_prizemie pukanec_f_poschodie pukanec_cb_poschodie 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite kde  je najbližšie mesto Levice alebo Banská Štiavnica kde je kompletnou občianskou vybavenosťou ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka, pošta, nemocnica a iné. Centrum mesta Banská Štiavnica je 20 minút autom,  kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním. Viac o podujatí a života v okolitej lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

36_1

PREDANÉ!

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 130.000,-€

voľný ihneď

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru

Kontakt

 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF