Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcií, v obci Pukanec - Majere.

 tichá lokalita

 výborná dostupnosť

 

 REZERVOVANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

 

 

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Pukanec - Majere

Rozloha pozemku: 1.928 m2

Celková úžitková plocha domu: 153 m2

Pozemok je komplet oplotený

Orientácia: čelo domu na východ

inžinierske siete: áno

Mesto Banská Štiavnica: cca 20 minút autom

Mesto Levice: cca 30 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite blízko prírody. Prízemie pozostáva z chodby kde sú dva samostatné vstupy, priestrannej obývacej izby, kuchyne z jedálenskou časťou s možnosťou vstupom na terasu. Ďalej tu je kúpeľňa s toaletou, technická miestnosť a samostatnú spáleň. Možnosť dobudovania ďalšej miestnosti alebo izby po rekonštrukcií, ktorá sa nachádza pri letnej kuchyni. Na poschodí sú navrhnuté ďalšie dve samostatné priestranné izby a galéria ktorá je opticky spojená s obývacou časťou. Dom prešiel precíznou rekonštrukciou ako je nová strecha, nové elektrické rozvody, drevené euro okná,  vchodové dvere a pod. Nehnuteľnosť je vhodná na dokončenie podľa vlastných predstáv. Na pozemku sa nachádza aj altánok na rekreáciu či oddych vo voľnom čase. Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Pôdorys

pukanec_f_prizemie pukanec_cb_prizemie pukanec_f_poschodie pukanec_cb_poschodie 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite kde  je najbližšie mesto Levice alebo Banská Štiavnica kde je kompletnou občianskou vybavenosťou ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka, pošta, nemocnica a iné. Centrum mesta Banská Štiavnica je 20 minút autom,  kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním. Viac o podujatí a života v okolitej lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

36_1

REZERVOVANÉ!

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 150.000,-€

voľný ihneď

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru

Kontakt

 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF