Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj 3i byt vo rozlohe takmer 65 m2

v blízkosti centra mesta Zvolen. 

 kompletná rekonštrukcia

 výborná občianska vybavenosť 

 približne 1 km do centra

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3i byt s balónom o rozlohe takmer 65 m2 blízko centra mesta Zvolen.

Základné informácie:
* lokalita: Balkán, Zvolen
* druh: 3i byt s balónom
* stav: takmer kompletná rekonštrukcia
* budova prešla komplet rekonštrukciou
* poschodie: 1.p
* orientácia: juhozápad
* pivnica: áno
* výťah:  nie
* parkovacie miesta pri budove
* do centra mesta: cca 1 km

Popis nehnuteľnosti:
* byt pozostáva so vstupnej chodby, kde sa nachádza vstavaná skriňa. Oproti hlavným dverám sa nachádza  prvá spálňa, ďalej chodbou prejete do  kúpeľne s vaňou a umývadlom, samostatná toaleta a do kuchyne. Kuchyňa je vybavená na mieru urobenou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi. A nakoniec prejdete do priestrannej obývacej izby s balónom a druhej spálne.  Celý byt je orientovaný do jednaj strany na juhozápadnú stranu s výhľadom na nádvorie.

Rekonštrukcia:
* v byte je nová elektroinštalácia, nové stierky, plastové okna, murované jadro, nové stupačky, v chodbe je dlažba, v izbách parkety, budova je zateplená, zrekonštruovaná strecha, nový vchod, plánovaná rekonštrukcia balkónov a zavedenie kamerového systému. V druhej spálni je potrebné buď parkety zrepasovať alebo položiť novú podlahu.  

Videoprehliadka

Pôdorys

podoryscb

podorysf

Celkový dojem makléra
* byt sa nachádza na prvom nadzemnom poschodí čo je výhoda  lebo prejdete len po pár schodoch či už kvôli sťahovaniu alebo prechod peši pre starších ľudí. Nemusíte počítať s veľkou vstupnou investíciou lebo byt prešiel kompletnou rekonštrukciou až na tú podlahu jednej v izbe. Byt sa predáva bez zariadenia, kuchyňa a skriňa v chodbe zostáva a teda si ho viete zariadiť podľa vlastných predstáv.

Okolie nehnuteľnosti
*ak hľadáte nehnuteľnosť, kde je prioritou mať takmer všetko po ruke je táto ponuka ako stvorená pre Vás. Výborná občianka vybavenosť v okruhu niekoľkých metrov sa nachádza autobusová zástavka, vlaková stanica,  školy, škôlka, potraviny, cca 20 minút peši sa nachádza centrum mesta Zvolen, Europa Shopping Center, banky a všetky ostané potrebné úrady. Samozrejme kaviarne, reštaurácie a v okolí napríklad Zvolenský zámok, športový areál Orlík, HolidyPark Kováčová ale aj lyžiarske stredisko Kráľová. Viac o možnostiach a podujatiach v tejto lokalite sa dozviete na www.zvolen.sk

okolie_zvolen

PREDANÉ  

Cena a platba
* cena nehnuteľnosti: 93.900,-€
* mesačné náklady pre jednu osobu: cca 120,-€
* byt je bez akýchkoľvek tiarch, odovzdanie podľa dohody
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)o  bezplatnú ponuku si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

 

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF