Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj Rodinný dom Banská Štiavnica

v pokojne časti mesta s panoramatickým výhľadom

 novostavba 

 výborná dostupnosť do mesta 

 veľký pozemok, prevažne rovinatý pozemok

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

REZERVOVANÉ  

 

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ 

Ponúkam Vám exkluzívne na predaj nový rodinný dom s veľkou garážou a pozemkom o jedinečnej rozlohe 3566 m2, v meste Banská Štiavnica.

Základné informácie:

* lokalita: Banská Štiavnica, Jozefa Horáka

* zastavaná plocha domu: 174 m2

* úžitková plocha domu: 235 m2

* veľkosť pozemku: 3566 m2

* prevažne rovinatý, kaskádovitý a slnečný

* veľká dvoj garáž: cca 50 m2

* prístupová elektrická brána

* prístupová cesta: asfaltová

* do centra mesta: cca 3 km

 

Popis nehnuteľnosti:

* dom pozostáva s otvorenej vstupnej chodby ktorá je čiastočne spojená s obývacou izbou. Tu sa nachádza technická miestnosť pre rozvody tepla a elektriky. V obývacej  izbe sa nachádza menšia krbová pec a vstup na pozemkom prípadne terasu. Ďalej vchádzate do srdca domu kde je schodisko na poschodie, jedálenská časť, kúpeľňa vybavená rohovou vaňou, dvoj umývadlom a toaleta. Následne prejdete do spálne s výhľadom na pozemok tak isto ako z obývacej izby prejdete na pozemok. A v neposlednom rade kuchyňa so spotrebičmi z ktorej je vstup na zadnú terasu. Vedľa kuchyne je miestnosť pre domáce práce ako je práčka a pod. Vedľa rovinatej a priestrannej terasy sa nachádza ešte miestnosť ako pivnica či sklad.

 

* poschodie je pomerne identické s prízemím až na garážovú časť domu. Teda obývacia izba je priamo odkopírovaná s prízemím a taktiež aj kúpeľňa. Nad spálňou a kuchyňou sa nachádza jedna rozľahlá izba s priestranným budúcim šatníkom. Dispozíciu podkrovia je možné si upraviť podľa vlastných predstáv teda aj podlahy či omietky. Všetky prípojky ako voda, odpad, kúrenie a pod. je dovedené na poschodie.

 

* dvoj garáž do ktorej vstup buď v zvnútra teda so vstupnej chodby alebo samozrejme cez veľkú elektrickú bránu. Bez problémov zaparkujete aj dve autá.  Nachádza sa tu napríklad aj sklad na náradie, záhradný nábytok a pod.  

 

* vek nehnuteľnosti:  12 rokov

* materiál: VELOX – vlastnosti nízkoenergetického domu

* strešná krytina: plechoasfaltová

* kúrenie elektrické podlahové, taktiež je vyhrievané aj niekoľko stien v dome

* plastové okná v celom dome

* klíma: áno chladenie/kúrenie

* odpad: čistička

* voda: mestská

Videoprehliadka

Pôdorys prízemie

43

44

Poschodie

45

46

Okolie nehnuteľnosti

* nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej časti mesta Banská Štiavnica s nádherným panoramatickým výhľadom. Veľkou výhodou je poloha nehnuteľnosti a to že sa nachádza v koncovej ulici. Zároveň je to blízko od centra a to len cca 3 km, kde máte kompletnú občiansku vybavenosť ako napríklad kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky, školy, škôlky. V okolí množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na

http://www.banskastiavnica.sk/index.html

okolie_bs

Cena a platba

* cena nehnuteľnosti: 250.000,-€

* energetický certifikát: nie je

* dom je voľný a je bez akýchkoľvek tiarch

* platba možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponuku od všetkých bánk na mieru a ZADARMO si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

REZERVOVANÉ 

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF