Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj rodinný dom v blízkosti centra mesta

Banská Štiavnica. 

 úžitková plocha domu 288 m2

 vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

 v blízkosti historického centra 

PREDANÉ!!! 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom o úžitkovej ploche 288 m2 v pokojnej lokalite a zároveň v blízkosti centra mesta Banská Štiavnica.

Vizualizácia možnej rekonštrukcie.

Základné informácie:
* lokalita: Malé trhovisko, Banská Štiavnica
* druh: Rodinný dom
* stav čiastočná rekonštrukcia
* zastavaná / úžitková plocha: 133 / 288,5 m2
* pozostáva: prízemie, samostatné poschodie
* počet izieb: závisí od zvolenej dispozície  - predpoklad 6-7 izieb
* vnútorná pivnica  5 m2
* veľkosť pozemku: 421 m2 prevažne rovinatý
* v tesnej blízkosti pozemok cca 1500 m2 – mesto Banská Štiavnica
* orientácia: čelo domu na juhozápad
* dobrá dostupnosť autom, parkovanie vo dvore
* do centra mesta: menej ako 1 km


Rodinný dom pozostáva z troch samostatných vstupov na prízemí a z dvoch vstupov na poschodí. 
* prízemie: hlavný vstup do domu je z pravej strany, kde prechádzate do niekoľkých prechodných miestností domu. V navrhnutej vizualizácií pre lepšie predstavu sme hlavný vstup do domu zvolili spredu aby sme sa vyhli priechodnosti izieb. Teda vchádzate do veľkej priestrannej chodby, po ľavej strane sa nachádza kuchyňa, ďalej spálňa a ďalšia miestnosť či už buď ako sklad alebo šatník. Z chodby po pravej strane by  sa nachádzala  obývacia izba s veľkou zimnou záhradou a nakoniec priestranná kúpeľňa.  Zimná záhrada je podľa návrhu vložená na juhozápadnej slnečnej strane s maximálnym súkromím. Chodba pokračuje do zadnej časti domu kde sa nachádza technická časť domu, vnútorná oblúková pivnica a samozrejme schodisko na poschodie.
* poschodie ako bolo spomínané má dva samostatné vonkajšie  vstupy okrem navrhnutého schodiska z prízemia domu. Prvý vstup je dvoch priechodný miestností a druhý vstup vedie do celého podkrovia domu. V strede podkrovia  sa nachádza jedna samostatná miestnosť alebo napríklad ako izba s balkónom.  Dispozíciu podkrovia už nechávame na vašej predstavivosti, prípadne Vám poradíme aké sú možnosti.

* materiál: tehla, kameň
* plyn v blízkosti domu
* odpad je riešený kanalizáciou
* dom je čiastočne od drenážovaný
* pozemok je oplotený
* energetický certifikát nie je

Videoprehliadka

Pôdorys 

35

36

37

38

Celkový dojem makléra
* nehnuteľnosť je vhodná na celoročné tak aj víkendové bývanie pre viac člennú rodinu. Nachádzame  v pokojnej časti mesta, kde do centra je to približne jeden kilometer. Pozemok je slnečný, úžitková plocha pozemku je prevažne rovinatá s ovocnými stromami.  Dom je v pôvodnom stave až na zrealizovaný vodovod a čiastočne menenú elektriku čo Vám dovoľuje rekonštrukciu podľa vašich predstáv.  Určite veľká výhoda je parkovanie na pozemku, prípadne pri väčšom počte áut je blízkosti ďalšie plocha pre parkovanie. Nehnuteľnosť je vhodná aj ako investícia napríklad pre krátkodobé prenajímanie , po ktorom je poslednou dobou oveľa väčší dopyt.  Či by sa jednalo o celý dom prípadne ho rozdeliť na viacej samostatných apartmánových bytov.

Okolie nehnuteľnosti
* nehnuteľnosť sa nachádza v obytnej časti s takmer koncovou ulicou, v blízkosti sú potraviny, škôlka, škola, autobusová zástavka rôzne druhy obchodov, do centra mesta je to menej ako jeden kilometer, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky, historické pamiatky a pod. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

6

PREDANÉ!!! 

Cena a platba
* cena nehnuteľnosti: 175.000,-€
* dom je voľný ihneď a je bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

 

Pozývam Vás na obhliadku 

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF