Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj veľký rodinný dom s garážou v obci Svätý Anton

 kompletná rekonštrukcia 

 5i dom s garážou

 krásna okolitá príroda 

 

PREDANÉ !!! 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký rodinný dom po kompletnej rekonštrukcií s garážou v obci Svätý Anton, okres Banská Štiavnica.

Základné informácie:
* lokalita: Svätý Anton
* zastavaná plocha domu: 158 m2
* celková úžitková plocha domu cca 241 m2
* zastavaná plocha garáže s prístreškom: cca 55 m2
* pozemok, ktorý je komplet oplotení: 957 m2
* orientácia: čelo domu na juhovýchod
* stav: kompletná rekonštrukcia
* zariadenie domu je dohodou ale prevažné ostáva
* elektrická otvárateľná brána
* dostupnosť do mesta B. Štiavnica: cca 4 km

Popis nehnuteľnosti:
* rodinný dom pozostáva s prízemia a poschodia. Prízemie má dva samostatné vstupy do domu ako je vidieť na pôdoryse. Po vstupe do hlavnej chodby je po pravej priestranný šatník, ktorý je možné využiť aj ako spálňu či izbu. V ľavo je technická miestnosť spojená so skladom a ďalej prvá kúpeľňa ktorá je využívaná hlavne ako práčovňa. V srdci domu je veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, ktorá je komplet vybavená so vstavanými spotrebičmi. Nachádza sa tu pec, ktorá nielen dodáva prijemnú atmosféru ale samozrejme aj teplo, kde znej sú vytvorené prieduchy na horné poschodie. A nakoniec veľká pracovňa, ktorú určite uvítajú najme tí čo pracujú z domu.
* dreveným schodiskom prechádzate na poschodie ktoré spočíva z hlavnej spálne, detskej izby so vlastním šatníkom, druhý šatník sa nachádza na chodbe, veľká priestranná kúpeľňa s murovaným sprchovacím kútom, vaňou, dvakrát umývadlo, bidet a toaleta.  A nakoniec je tu jedna veľká izba s  plne vybavenou kuchyňou, ktorá má aj samostatný vstup z vonku z hornej terasy. 
* garáž s prístreškom kolaudovaná v roku 2014 o rozlohe cca 55m2 má elektrickú bránu, ale aj samostatný vstup cez bočné dvere. Podlaha v garáži má odvodňovaciu rúru, vodu a elektriku samozrejme. 

* nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou ako je od drenážovanie, nová zateplená fasáda, strešná krytina, medené elektrické rozvody, vodovodné rozvody, plynové kúrenie v radiátoroch (medené potrubie), vnútorné stierky, drevené a laminátové podlahy, drevené interiérové dvere a pod. Energetický certifikát: nie je

* voda: obecná, plus úžitková studňa na pozemku
* kanalizácia: žumpa
* plyn: áno
* internet / satelit: áno

Videoprehliadka

Pôdorys

31

32

33

34

Celkový dojem makléra


* jedná sa o rodinný dom postavený z kvádri, ktorý prešiel precíznou kompletnou rekonštrukciou. Na pozemku sa nachádza samostatná garáž s prístreškom kde bez problémov zaparkujete dve autá a v prípade návštevy je možné parkovať na pozemku aj niekoľko ďalších. Nachádzajú sa tu tri terasy a to jedna je z obývacej izby, druhá terasa s murovaným krbom je na pravej strane domu a nakoniec horná terasa so vstupom do izby ktorú je možné do budúcna využiť napríklad ako samostatný byt. Zariadenie v nehnuteľnosti prevažne zostáva.

Okolie nehnuteľnosti

* nehnuteľnosť sa nachádza na začiatku krásnej obce Svätý Anton, len 4km od mesta Banská Štiavnica. V okruhu niekoľkých metrov sa nachádza škôlka, základná škola, potraviny, pošta samozrejme aj autobusová zástavka ktorá je oproti domu. Neposlednom rade kultúrna pamiatka múzeum a Kaštieľ vo sv. Antone a mnoho iných historických pamiatok. V blízkosti krásna príroda, ktorá ponúka turistiku, cyklistiku, plávanie a mnoho iných. Viac o možnostiach v tejto lokalite sa dozviete na www.banskastiavnica.sk. 

dji_0041-00_03_22_24-still005

PREDANÉ !!!

Cena a platba


* cena nehnuteľnosti: 249.900,-€
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)o  bezplatnú ponuku si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

 

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF