Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj veľký rodinný dom s garážou v obci Svätý Anton

 kompletná rekonštrukcia 

 5i dom s garážou

 krásna okolitá príroda 

 

PREDANÉ !!! 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký rodinný dom po kompletnej rekonštrukcií s garážou v obci Svätý Anton, okres Banská Štiavnica.

Základné informácie:
* lokalita: Svätý Anton
* zastavaná plocha domu: 158 m2
* celková úžitková plocha domu cca 241 m2
* zastavaná plocha garáže s prístreškom: cca 55 m2
* pozemok, ktorý je komplet oplotení: 957 m2
* orientácia: čelo domu na juhovýchod
* stav: kompletná rekonštrukcia
* zariadenie domu je dohodou ale prevažné ostáva
* elektrická otvárateľná brána
* dostupnosť do mesta B. Štiavnica: cca 4 km

Popis nehnuteľnosti:
* rodinný dom pozostáva s prízemia a poschodia. Prízemie má dva samostatné vstupy do domu ako je vidieť na pôdoryse. Po vstupe do hlavnej chodby je po pravej priestranný šatník, ktorý je možné využiť aj ako spálňu či izbu. V ľavo je technická miestnosť spojená so skladom a ďalej prvá kúpeľňa ktorá je využívaná hlavne ako práčovňa. V srdci domu je veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, ktorá je komplet vybavená so vstavanými spotrebičmi. Nachádza sa tu pec, ktorá nielen dodáva prijemnú atmosféru ale samozrejme aj teplo, kde znej sú vytvorené prieduchy na horné poschodie. A nakoniec veľká pracovňa, ktorú určite uvítajú najme tí čo pracujú z domu.
* dreveným schodiskom prechádzate na poschodie ktoré spočíva z hlavnej spálne, detskej izby so vlastním šatníkom, druhý šatník sa nachádza na chodbe, veľká priestranná kúpeľňa s murovaným sprchovacím kútom, vaňou, dvakrát umývadlo, bidet a toaleta.  A nakoniec je tu jedna veľká izba s  plne vybavenou kuchyňou, ktorá má aj samostatný vstup z vonku z hornej terasy. 
* garáž s prístreškom kolaudovaná v roku 2014 o rozlohe cca 55m2 má elektrickú bránu, ale aj samostatný vstup cez bočné dvere. Podlaha v garáži má odvodňovaciu rúru, vodu a elektriku samozrejme. 

* nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou ako je od drenážovanie, nová zateplená fasáda, strešná krytina, medené elektrické rozvody, vodovodné rozvody, plynové kúrenie v radiátoroch (medené potrubie), vnútorné stierky, drevené a laminátové podlahy, drevené interiérové dvere a pod. Energetický certifikát: nie je

* voda: obecná, plus úžitková studňa na pozemku
* kanalizácia: žumpa
* plyn: áno
* internet / satelit: áno

Videoprehliadka

Pôdorys

31

32

33

34

Celkový dojem makléra


* jedná sa o rodinný dom postavený z kvádri, ktorý prešiel precíznou kompletnou rekonštrukciou. Na pozemku sa nachádza samostatná garáž s prístreškom kde bez problémov zaparkujete dve autá a v prípade návštevy je možné parkovať na pozemku aj niekoľko ďalších. Nachádzajú sa tu tri terasy a to jedna je z obývacej izby, druhá terasa s murovaným krbom je na pravej strane domu a nakoniec horná terasa so vstupom do izby ktorú je možné do budúcna využiť napríklad ako samostatný byt. Zariadenie v nehnuteľnosti prevažne zostáva.

Okolie nehnuteľnosti

* nehnuteľnosť sa nachádza na začiatku krásnej obce Svätý Anton, len 4km od mesta Banská Štiavnica. V okruhu niekoľkých metrov sa nachádza škôlka, základná škola, potraviny, pošta samozrejme aj autobusová zástavka ktorá je oproti domu. Neposlednom rade kultúrna pamiatka múzeum a Kaštieľ vo sv. Antone a mnoho iných historických pamiatok. V blízkosti krásna príroda, ktorá ponúka turistiku, cyklistiku, plávanie a mnoho iných. Viac o možnostiach v tejto lokalite sa dozviete na www.banskastiavnica.sk. 

dji_0041-00_03_22_24-still005

PREDANÉ !!!

Cena a platba


* cena nehnuteľnosti: 249.900,-€
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)o  bezplatnú ponuku si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

 

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF