Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj Rodinný dom len 100m od Jazera

o úžitkovej ploche cca 212 m2, 

Veľké Studenecké jazero (Kolpachy),  okres Banská Štiavnica.

 vizualizácia možnej rekonštrukcie

 vhodný na dokončenie podľa vlastných predstáv

 v blízkosti nádherná príroda

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ ZA 1 DEŇ !!! 

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký rodinný dom o úžitkovej ploche cca 212 m2,  len 100 metrov od Veľkého Studeneckého jazera (Kolpachy),  okres Banská Štiavnica. VIZUALIZÁCIA MOŽNEJ REKONŠTRUKCIE.

Základné informácie:
* lokalita: Banský Studenec
* druh: rodinný dom
* stav: čiastočná rekonštrukcia
* úžitková plocha: cca 212 m2
* veľkosť pozemku: 742 m2, celý je oplotený
* počet izieb: 5 + KK, 2x loggia
* pivnica: áno
* parkovanie vo dvore

Popis nehnuteľnosti:
* na prízemí sa nachádza veľká presvetlená vstupná chodba, garáž  o rozlohe takmer 20m2 z ktorej vedie vstup do pivnice. V srdci domu vedie centrálne schodisko na 1. poschodie kde sa nachádza veľká kúpeľňa do ktorej sa bez problémov vojde vaňa, sprchovací kút, dvoj umývadlo a pod. Vedľa kúpeľne je samostatné WC. Po pravej strane je izba s balónom ktorá je orientovaná na juhozápad, takže celý deň máte veľa prirodzeného svetla. Ďalej od schodiska prejdete do obývacej izby, ktorá môže byť prepojená s kuchyňou ako je navrhnuté vo vizualizácii. Medzi kuchyňou a obývacou izbou sa nachádza komín, takže je možnosť zabudovania krbu. V kuchyni sa nachádza vstup na zadnú časť pozemku, kde si môžete napríklad posedieť na príjemnej súkromnej terase. Z vonkajšej strany za kuchyňou sa nachádza ešte jedna miestnosť, ktorá by mohla slúžiť ako sklad alebo odkladací priestor záhradného nábytku a pod.  Ďalej schodiskom na 2. poschodie, kde sa nachádzajú 3 izby a jedna z nich je s balkónom ako na prvom poschodí a samozrejme samostatné WC. Celková podlahová plocha 2.poschodia je takmer 70 m2, 1. poschodie  má cca 92 m2 a prízemie má 52 m2.

* dom prešiel rekonštrukciou ako je nová medená elektrika, plastové okná v celom dome,
* centrálne schodisko: železobetónové, staršia časť domu kameň cca 50 cm, dostavaná časť domu murovaná cca 40 cm, podlahy betónové, stropné konštrukcie sú rovné keramické, strecha – pozinkovaný plech. Viac informácií Vám rád poskytnem pri obhliadke, telefonicky alebo prostredníctvom emailu. 

* kúrenie: ústredné kotlom na tuhé palivá, radiátory sú liatinové
* teplá voda, obojživelník v garáži
* voda: obecná
* kanalizácia: žumpa

Videoprehliadka

Pôdorys

prízemie 

49

1. poschodie aktuálny stav

50

1. poschodie navrhovaný stav

51

2. poschodie

52

 

Celkový dojem makléra
* rodinný dom svojou polohou, tj. cca 100 metrov od jazera je vhodný tak ako na celoročné tak aj na rekreačné účely.  Vhodný pre viac početnú rodinu, ktorá potrebuje viac priestoru ale je taktiež vhodný aj ako investícia na základe veľkého záujmu o krátkodobý prenájom nehnuteľnosti v blízkosti jazier.

Okolie nehnuteľnosti
* rodinný dom sa nachádza v obci Banský Studenec, ktorý je vzdialený od Banskej Štiavnice cca 5km. Kolpašský tajch je jedným z najnavštevovanejších v regióne. Vďaka svojmu nie veľmi prudkému vstupu do vody, je vhodný na kúpanie aj pre rodiny s deťmi. Veľký, Malý Kolpašský tajch a Rybník tvorili jeden systém. V meste Banská Štiavnica sa nachádzajú školy, škôlky, kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky a pod. V okolí obce tak ako aj mesta sa nachádza množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

foto_jazero

PREDANÉ !!! 

Cena a platba
* cena nehnuteľnosti: 125.000,-€
* dom je voľný a je bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF