Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj 3i byt po čiastočnej rekonštrukcií vo výbornej lokalite, vo Zvolene.

 výborná dostupnosť

 výborná lokalita

 občianska vybavenosť

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: J. Jesenského

Rozloha bytu: 87,52 m2

Spoločné a pivničné priestory: 29,16 m2

Stav: čiastočná rekonštrukcia

Orientácia: kuchyňa na juhozápad

Uzatvorený areál

Poschodie: 2

Výťah: nie

Pivnica: áno

Parkovanie: pred bytovkou

do centra mesta: cca 5 minút

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

byt pozostáva z  veľkej priestrannej chodby , kde oproti sa nachádza kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. Po pravej strane sú dve samostatné izby. Na ľavej strane obývacia izba a kuchyňa s komorou. Pozdĺž obývačky a kuchyne je balkón. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou  ako  plastové okná, stierky, toaleta, kúpeľňa. V jednej samostatnej izbe je plávajúca podlaha. Na bytovke je nová strecha.  Zariadenie podľa dohody.

Videoprehliadka

Pôdorys

 

f_zvolen_jesenskeho cb_zvolen 

Celkový dojem makléra

 

Byt sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta, výborná občianska vybavenosť. Veľkou výhodou je uzatvorený areál s množstvom zelene, bezproblémovým parkovaním. K bytu prislúcha časť pozemku, ktorý ocenia najmä záhradkári

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite kde v okruhu cca 5 minút pešo je kompletná občianska vybavenosť ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka, pošta, reštaurácie či basketbalové ihrisko alebo amfiteáter. Centrum mesta sa nachádza cca 5 minút pešo, kde sú banky, kaviarne a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním  alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.zvolen.sk/index.html

39_1

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 145.000,-€

mesačné náklady na 1 osoba: cca 100 €

Možnosť dokúpenia garáže

energetický certifikát: nie je

odovzdanie: ihneď

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF