Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj rodinný dom

 v pokojnej časti mesta

Banská Štiavnica

 

Predané!!!

 

 zároveň blízko centra 

 vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

 pokojná okolitá príproda 

 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu  v pokojnej časti mesta Banská Štiavnica. Vizualizácia možnej rekonštrukcie.

Základné informácie:
* lokalita: Malé trhovisko, B. Štiavnica
* druh nehnuteľnosti: rodinný dom
* zastavaná plocha domu: 99 m2
* úžitková plocha domu po rekonštrukcií s podkrovím: min. cca 170 m2
* celková plocha pozemku: 639 m2
* tvar pozemku: kaskádovitý
* do centra mesta: menej ako 1 km


* rodinný dom pozostáva z dvoch samostatných vstupov v ľavo a pravo a to nám vytvára aktuálne priechodnosť miestností. V navrhovanej vizualizácií sme zvolili vstup stredom domu aby sme sa jej teda vyhli. Pri vstupe do domu by sa po ľavej strane nachádzala kuchyňa o rozlohe cca 20m2, z chodby by bolo možné vybudovať napríklad schodisko na poschodie alebo zo zadnej strany domu ako bolo pôvodné. Ďalej z tejto chodby by ste prechádzali do obývacej izby  kde sa nachádza komín a teda ideálne miesto pre krb. Bol by takmer v srdci domu takže zdroj tepla by bol rovnomerný. A nakoniec nám zostáva spálňa vedľa ktorej by bola kúpeľňa. Za domom je vybudovaný oporný múr v ktorom sa nachádza veľká pivnica, rozmery 5x2 m.

* materiál: kvádra, kameň
* inžinierske siete: voda, elektrika, mestská kanalizácia

Videoprehliadka

Pôdorys 

23

24

Celkový dojem makléra
* nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej obytnej časti s takmer koncovou ulicou a teda je vhodná najme na rekreáciu ale taktiež na celoročné bývanie. Pozemok je trochu atypického typu, kaskádovitý a teda na rôznych úrovniach týchto kaskád viete vybudovať napríklad: parkovanie čo je trochu obtiažne ale realizovateľné po úpravách, okrasné záhrady a pod., ale tá najkrajšia ktorá Vám vytvára pokoj je priamo pod domom kde sme navrhli priestrannú terasu.  Budete mať pocit akoby ste boli niekde na samote ale ste zároveň blízko centra. Dom je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.

Okolie nehnuteľnosti
* nehnuteľnosť sa nachádza v obytnej časti s takmer koncovou ulicou, v blízkosti sú potraviny, škôlka, škola, autobusová zástavka rôzne druhy obchodov, do centra mesta je to menej ako jeden kilometer, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky, historické pamiatky a pod. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

okoli

Predané 

Cena a platba
* cena nehnuteľnosti: 44.900,-€
* dom je voľný ihneď a je bez akýchkoľvek tiarch
*nehnuteľnosť sa nachádza v pamiatkovej rezervácií
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF