Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkam Vám na predaj veľký rodinný dom

s garážou a pivnicou v obci Svätý Anton,

okres Banská Štiavnica. 

 

PREDANÉ!

 

 5i rodinný dom 

 prešiel veľkou rekonštrukciou 

 krásna okolitá príroda 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 5i rodinný dom s garážou a pivnicou v obci Svätý Anton, okres Banská Štiavnica. 

Základné informácie:
* lokalita: Sv. Anton
* rozloha pozemku: prevažne rovinatý 894 m2
* úžitková plocha domu: prízemie cca 130 m2
* orientácia: čelo domu na
* samostatná garáž: úžitková plocha: 52m2
* pivnica: cca 10 m2
*pozemok je komplet oplotený, kamerový systém
* zariadenie domu je dohodou ale prevažné ostáva
* dostupnosť do mesta B. Štiavnica: cca 4 km

Popis nehnuteľnosti:
* rodinný dom pozostávajúci so vstupnej chodby, s priestrannej kuchyne s ostrovčekom kde sa nachádzajú vstavané spotrebiče Electrolux a veľká chladnička Samsung, obývacej izby, štyri samostatné spálne, WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom, technická miestnosť kde sa nachádza nový elektrický bojler na ohrev vody v letnom období  a práčka, ďalej miestnosť ktorá môže slúžiť ako sklad, kotolňa a dreváreň. Kúrenie v dome je zabezpečené na pevné palivo kde v celom dome je nové medené vedenie do radiátorov, taktiež je znížený a zateplený strop s bodovým osvetlením vo všetkých izbách. Plastové okná, nové vchodové aj interiérové dvere, dom je zateplený, strecha je kombinácia škridla a plech.

* garáž: sa skladá z prízemia a poschodia o celkovej úžitkovej ploche 52 m2. Na prízemí sa nachádza filtrácia pre bazén ktorý má priemer 3,6 m a na streche je solárny systém pre ohrev vody ( v letnom období dokáže ohriať vodu na cca 29 stupňov ). Poschodie má samostatný vstup z hornej časti pozemku.
* na pozemku sa nachádza ešte priestranná pivnica vsadená do mierneho svahu o rozlohe cca 10 m2, pred ktorou je studňa ktorú viete využiť ako úžitkovú na polievanie napríklad. A altánok o veľkosti cca 16 m2 ktorý je komplet vybavený ( zariadenie je to súčasťou nehnuteľnosti).

* inžinierske siete: obecný vodovod, plynová prípojka na hranici pozemku, odpad je riešený septikom.
* vybavenie ako satelit áno, wifi áno, kamerový systém 4ks s nahrávaním,
* energetický certifikát: nie je

Videoprehliadka

Pôdorys 

50

Celkový dojem makléra


* rodinný dom je vo výbornej pokojnej lokalite neďaleko mesta a kompletnej občianskej vybavenosti. Svojou veľkosťou je vhodný aj pre viac člennú rodinu alebo v prípade využitia domu ako rekreáciu pre väčšie skupiny osôb. V prípade využitia podkrovia získate ďalších niekoľko izieb alebo samostatný byt.  Pred hlavným vstupom bola plánovaná výstavba zimnej záhrady. Využitie garáže inak ako na parkovanie si viem predstaviť prestavbu na buď napríklad ako hosťovský domček alebo herňa pre deti či dospelých ... jej využitie je už na vašej fantázií.

Okolie nehnuteľnosti

* nehnuteľnosť sa nachádza na začiatku krásnej obce Svätý Anton, len 4km od mesta Banská Štiavnica. V okruhu niekoľkých metrov sa nachádza škôlka, základná škola, potraviny, pošta samozrejme aj autobusová zástavka. Neposlednom rade kultúrna pamiatka múzeum a Kaštieľ vo sv. Antone a mnoho iných historických pamiatok. V blízkosti krásna príroda, ktorá ponúka turistiku, cyklistiku, plávanie a mnoho iných. Viac o možnostiach v tejto lokalite sa dozviete na www.banskastiavnica.sk. 

okolie

PREDANÉ!

 

Cena a platba


* cena nehnuteľnosti: 225.000,-€
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)o  bezplatnú ponuku si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

 

predaj nehnuteľnosti je podmienený kúpou 4iz bytu nachádzajúci sa v Banskej Štiavnici. Prípade ak vlastníte alebo poznáte niekoho ktorý zvažuje predaj neváhajte ma kontaktovať. Vopred ďakujem

Kontakt

 

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF