Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj 2 izbový byt centrum Žiar nad Hronom

PREDANÉ

Ponúkam Vám exkluzívne na predaj komplet zrekonštruovaný 2 izbový byt s novým

balkónom v centre mesta Žiar nad Hronom. 

 

 kompletná rekonštrukcia

 v centre mesta

 výborná občianska vybavenosť

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie:

* lokalita: Štefana Moysesa

* druh: 2 izbový byt v tehlovej budove

* poschodie: 2 , vnútorný byt

* stav: kompletná rekonštrukcia

* rozloha vrátenie pivnice: 58,04 m2 / pivnica : 2x

* orientácia: obývacia izba Juhozápad

* balkón: áno nový

 

Popis nehnuteľnosti:

* byt pozostáva so vstupnej chodby v ktorej sa nachádza vstavaná skriňa kde je schovaný plyn, samostatná spálňa ktorá je prípadne priechodná do obývacej izby (momentálne sa na tom mieste nachádza šatníková skriňa). Ďalej priestranná kuchyňa  plne vybavená novou kuchynskou linkou (spotrebiče sú ešte v záruke ako napríklad plynová varná doska, elektrická rúra, nové keramické umývadlo ale aj úplne nová umývačka riadu – umývačka je dohodou) jedálenský kút a pod. Z kuchyne prejdete do obývacej izby kde je vstup na nový balkón v rozmere  3,5 x 1,3m s pokojným výhľadom na okolie.  A samozrejme nakoniec komplet prerobená kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Veľká výhoda týchto bytových domoch je že v kúpeľni sa nachádza okno. Zmenená dispozícia jadra vytvorila menší priestor pre odkladanie veci pri kúpeľni.

 

* nová elektrika, vodoinštalácia, podlahy, stierky, plastové okna

* budova prešla rekonštrukciou ako je nové zateplenie, nová elektrika v spoločných častiach a aj v pivniciach, nové stúpačky a taktiež bola na novo zateplená strecha.

Videoprehliadka

Pôdorys

14 15

Okolie nehnuteľnosti:

* byt sa nachádza na ulici Š. Moysesa kde v okruhu niekoľkých metrov sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako je škola, škôlka, potraviny, úrady, banky, detské ihrisko Guliver ale ja hokejový štadión či samozrejme autobusová stanica . Viac o možnostiach v tejto lokalite  sa dozviete na https://goo.gl/maps/GHvsZvXs6GU55NQ66  alebo  https://www.ziar.sk/

okolie

PREDANÉ 

Cena a platba:

* cena nehnuteľnosti: 72.500,-€

* mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby je 151,-€

* energetický certifikát: nie je

* byt je voľný po dohode, je podmienený kúpou druhej nehnuteľnosti 

* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF