Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj 3i byt po čiastočnej rekonštrukcií, v Banskej Štiavnici.

 výborná lokalita

 výborná dostupnosť

 občianska vybavenosť

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

* lokalita: Učiteľská

* rozloha bytu: 69,95 m2

* stav: čiastočná rekonštrukcia

* orientácia: kuchyňa na juhovýchod

* poschodie: 6/7

* výťah: áno

* pivnica: áno

* parkovanie: verejné pred bytovkou

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, z ktorej prejdete do každej miestnosti. Po pravej strane sa nachádza veľká obývacia izba, kuchyňa s logiou a na druhej strane bytu sa nachádzajú dve samostatné izby pre lepšiu predstavu sme Vám pripravili vizualizáciu možného zariadenia. Oproti chodbe je kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatná toaleta. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou elektriky, omietky, plastové okná,  jadro, dlažba, plávajúce podlahy. Bytová budova je zateplená. Zariadenie podľa dohody.

Videoprehliadka

Pôdorys

podorys_f_byt_drienova podorys_cb_byt_drienova 

Okolie nehnuteľnosti

 

Nehnuteľnosť sa nachádza na sídlisku nazývané Drieňová v Banskej Štiavnici, ktoré ponúka výbornú občiansku vybavenosť ako sú škola, škôlka, ihrisko, potraviny, zdravotné stredisko, menšie obchodné centrá, autobusová zástavka. Do centra mesta je to cca 5 minút autom kde sa nachádzajú banky, reštaurácie, kaviarne a mnoho iného. V okolí je množstvo turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním, lyžovaním, alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk

33_1

Cena, platba a odovzdanie

 

cena nehnuteľnosti: 117.900,-€

mesačné náklady na bývanie: 2 osoby cca 180,-€

odovzdanie: voľný ihneď

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF