Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv v obci Lišov.

 tichá lokalita

 rekonštrukcia podľa vlastných predstáv

 celoročné aj rekreačné účely

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Lišov

Rozloha pozemku pri dome: 827 m2

Samostatné pozemky: 1 225 m2

Celková úžitková plocha domu: 129,2 m2

Pozemok je komplet oplotený

Parkovanie: vo dvore a pred domov

Orientácia: čelo domu na západ

inžinierske siete: áno

Mesto Dudince: cca 10 minút autom

Mesto Levice: cca 30 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite blízko prírody. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, kde sa nachádza schodisko pod ktorým je vlastná vodáreň, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, obývacej izby a dvoch samostatných izieb. Súčasťou prízemia je aj dielňa, ktorá má samostatný vstup z dvora. Na poschodí sa nachádza izba s balkónom s výhľadom na obec. Dom je v pôvodnom stave, takže je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Je možné ho využívať na celoročné alebo aj rekreačné bývanie. K nehnuteľnosti patrí aj veľkorysý pozemok, na ktorom sa nachádza aj vinica, takže na svoje si prídu aj milovníci záhrady.Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Pôdorys

lisov_f_prizemie lisov_cb_prizemie lisov_f_poschodie lisov_cb_poschodie 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním v neďalekom kúpeľnom meste Dudince. V dedine nájdete aj miestne múzeum, či miestnu pamätihodnosť kamenné obydlia. Viac o podujatí a života v okolitej lokalite sa dozviete na http://www.lisov.sk/index.html

22_1

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 69.900,-€

voľný ihneď

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF