Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Banskej Štiavnici

 výborná lokalita

 občianska vybavenosť

 výborná dostupnosť

 

PREDANÉ!

 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie:

lokalita: A. T. Sytnianskeho, časť križovatka

Rozloha pozemku: 1355 m2

Pozemok je komplet oplotený

Úžitková plocha domu s podkrovím cca 120 m2

Orientácia: čelo domu je na juhozápad

do centra mesta: menej ako 2 km

 

 

Popis nehnuteľnosti:

Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, kde po pravej strane sa nachádza vonkajšia terasa, ktorú je možné prerobiť na plnohodnotnú izbu.  Na hlavnej chodbe je komplet zrekonštruovaná kúpeľňa so samostatným WC. Ďalej prejdete do menšej chodby kde je vstup na podkrovie, vstup do obývacej izby s francúzskymi dverami s možnosťou prechodu na vonkajšiu terasu. Kuchyňa so špajzou je vybavená na mieru vyrobenou kuchynskou linkou a so vstavanými spotrebičmi. Ďalej prejdete do priestrannej spálne, ktorá nám svojou veľkosťou dovoľuje vytvoriť napríklad aj veľký šatník. A na záver jedna samostatná izba ktorá sa nachádza na podkroví domu, ktoré má rozlohu cca 100m2 a teda po rekonštrukcií získate ďalší obytný priestor. Na mierne svahovitom pozemku  v tesnej blízkosti domu sú dve stavby, ktoré viete využiť podľa svojich predstáv napríklad aj ako dielňu či letnú kuchyňu.

 

Videoprehliadka

Pôdorys

podorys_farebny podorys_cb 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite kde v okruhu cca 10 minút pešo je kompletná občianska vybavenosť blízko ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka. Centrum mesta,  kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním, lyžovaním,  alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

 dsc09202-5_1 

PREDANÉ!

 

Cena a platba:

 cena nehnuteľnosti: 169.900,-€

energetický certifikát: nie je

odovzdanie dohodou

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF