Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj 3i byt po čiastočnej rekonštrukcií v blízkosti centra mesta Banská Štiavnica.

  občianska vybavenosť

 výborná dostupnosť

 blízko centra mesta

 

REZERVOVANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

* lokalita: Žigmund Šachta
* rozloha bytu: 71,40m2
* stav: čiastočná rekonštrukcia
* poschodie: 1 z 2
* orientácia: juhozápad

* zariadenie: dohodou
* pivnica: áno
* parkovanie: áno pred bytovkou
* do centra mesta: cca 1km

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

byt pozostáva zo vstupnej chodby, kde  po ľavej strane je priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou a s toaletou. Vedľa sa nachádza kuchyňa kde je na mieru spravená kuchynská linka, vstavané spotrebiče ako indukčná doska, rúra a chladnička s mrazničkou. Ku kuchyni prislúcha špajza, v ktorej sa nachádza bojler, ktorý zabezpečuje ohrev vody. Ďalej vchádzate do  obývacej izby, kde je vchod na uzatvorenú loggiu a vstup do dvoch samostatných izieb. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou ako je elektrika, stierky, podlahy, sanita, plastové okná. Bytový dom je tehlový, zateplený s novou strechou. K bytu prislúcha aj pivnica. Parkovanie je bezproblémové pred bytovkou.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

 

podorys_f_zigmundsachta podorys_cb_zigmundsachta 

Celkový dojem makléra

 

Nehnuteľnosť je možné využívať samozrejme na rekreačné či celoročné bývanie. Dispozíciu bytu je možné meniť, nakoľko vnútorné priečky nie sú nosné. Ako plus považujem aj zateplenú vnútornú loggiu, ktorú viete využívať celoročne, bezproblémové parkovanie, z väčšej časti oplotený pozemok s detským ihriskom a rýchla dostupnosť do mesta.

Okolie nehnuteľnosti

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite, v blízkosti ponúka výbornú občiansku vybavenosť ako sú školy, škôlky, potraviny, autobusová zástavka a pod. Do centra mesta je to cca 5 minút autom kde sa nachádzajú banky, reštaurácie, kaviarne a veľa iného. V okolí je množstvo turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním, lyžovaním, alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk

 

23_1

REZERVOVANÉ!

 

Cena a platba 

 

cena nehnuteľnosti: 124.900,-€

mesačné náklady na bývanie: 1 osoba cca 100,-€

odovzdanie: ihneď

energetický certifikát: áno

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

 

 DSC05548-Edit 

 

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF