Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj 3i byt, v blízkosti centra mesta Banská Štiavnica.

 občianska vybavenosť

 výborná lokalita

 blízko centra mesta  

 

PREDANÉ! 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

* lokalita: ulica Dolná

* rozloha bytu: 65,35m2

* stav: takmer kompletná rekonštrukcia

* orientácia: kuchyňa na východ

* zariadenie: po dohode

* poschodie: 1/10

* pivnica: áno

* parkovanie: verejné pre bytovkou

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Byt sa skladá z vstupnej chodby, kde sa po ľavej strane nachádza bezbariérová kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Vedľa kúpeľne je umiestnená kuchyňa. Pokračujúc ďalej, vstúpite do obývacej izby, ktorá má vchod na balkón s panoramatickým výhľadom na hlavnú ulicu. Z obývacej izby je tiež prístup do dvoch samostatných izieb.

Byt prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bola vymenená elektrická inštalácia, stierky, podlahy, sanita a okná boli nahradené plastovými oknami. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, bol zateplený,  má novú strechu, čo prispieva k energetickej úspornosti a nový výťah.

K bytu patrí aj pivnica, čo poskytuje dodatočné úložné priestory. Parkovanie je bezproblémové pred bytovým domom.

Videoprehliadka

Pôdorys

 

dolna27_3i_f dolna27_3i_cb 

Okolie nehnuteľnosti

 

* V okruhu niekoľkých metrov sa nachádzajú potraviny, škola, škôlka, detské ihrisko, autobusová zástavka. Byt sa nachádza v blízkosti centra mesta Banská Štiavnica, kde sa nachádzajú banky, reštaurácie, kaviarne a pod. V okolí je množstvo turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním, lyžovaním,  alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

 

29_1

PREDANÉ!

 

Cena a platba

 

*  cena nehnuteľnosti: 95.000,-€

* mesačné náklady na bývanie: 2 osoby cca 200,-€

* odovzdanie dohodou

* energetický certifikát: nie je

* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF