Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj 3i byt, v blízkosti centra mesta Banská Štiavnica.

 občianska vybavenosť

 výborná lokalita

 blízko centra mesta 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

* lokalita: ulica Dolná

* rozloha bytu: 65,35m2

* stav: takmer kompletná rekonštrukcia

* orientácia: kuchyňa na východ

* zariadenie: po dohode

* poschodie: 1/10

* pivnica: áno

* parkovanie: verejné pre bytovkou

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Byt sa skladá z vstupnej chodby, kde sa po ľavej strane nachádza bezbariérová kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Vedľa kúpeľne je umiestnená kuchyňa. Pokračujúc ďalej, vstúpite do obývacej izby, ktorá má vchod na balkón s panoramatickým výhľadom na hlavnú ulicu. Z obývacej izby je tiež prístup do dvoch samostatných izieb.

Byt prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bola vymenená elektrická inštalácia, stierky, podlahy, sanita a okná boli nahradené plastovými oknami. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, bol zateplený,  má novú strechu, čo prispieva k energetickej úspornosti a nový výťah.

K bytu patrí aj pivnica, čo poskytuje dodatočné úložné priestory. Parkovanie je bezproblémové pred bytovým domom.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

 

dolna27_3i_f dolna27_3i_cb 

Okolie nehnuteľnosti

 

* V okruhu niekoľkých metrov sa nachádzajú potraviny, škola, škôlka, detské ihrisko, autobusová zástavka. Byt sa nachádza v blízkosti centra mesta Banská Štiavnica, kde sa nachádzajú banky, reštaurácie, kaviarne a pod. V okolí je množstvo turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním, lyžovaním,  alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

 

29_1

Cena a platba

 

*  cena nehnuteľnosti: 109.900,-€

* mesačné náklady na bývanie: 2 osoby cca 200,-€

* odovzdanie dohodou

* energetický certifikát: nie je

* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF