Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcií vo Zvolene.

 výborná lokalita

 občianska vybavenosť

 rekonštrukcia podľa vlastných predstáv

 

PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: zlatý potok

Rozloha pozemku: 415 m2

Pozemok je komplet oplotený

Úžitková plocha domu s podkrovím cca 440 m2

Garáž: áno

Orientácia: čelo domu je na východ

do centra mesta: cca 5 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Prízemie domu pozostáva z verandy, kde je vstup na hlavnú chodbu. Na ľavej strane nehnuteľnosti je prvá menšia kúpeľňa so sprchovým kútom, kuchyňa so špajzou a dve priestranné samostatne izby. Pravú stranu domu tvoria ďalšie 2 izby orientované na ulicu a druhá väčšia kúpeľňa s vaňou a toaletou. Všetky miestnosti majú vysoké stropy. Z hlavnej chodby sa dá prejsť do priestrannej pivnice a tiež do podkrovia, ktoré je možné z obytniť s rozlohu cca 190 m2. Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou ako nová strecha ( betónová škridľa ), nový plynový kotol. Na pozemku sa nachádza aj ďalšia stavba, ktorá je rozdelená na 3 miestnosti využívané ako sklad, dreváreň a garáž, ale viete ich využiť podľa svojich predstáv napríklad aj ako dielňu či letnú kuchyňu.

Videoprehliadka

Pôdorys

dom_ZV_farebny dom_zv_cb dom_zv_cb_pivnica 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite kde v okruhu cca 10 minút pešo je kompletná občianska vybavenosť blízko ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka, nemocnica. Centrum mesta sa nachádza cca 5 minút autom,  kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním  alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.zvolen.sk/index.html

49_1

PREDANÉ! 

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 209.000,-€

energetický certifikát: nie je

odovzdanie dohodou

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF