Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj novostavbu v podobe chalupy, v obci Horné Hámre, okres Žarnovica.

 tichá lokalita

 výborná dostupnosť

 vhodné na relax

 

PREDANÉ! 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Horné Hámre

Rozloha pozemku: 2632 m2

Pozemok je čiastočne oplotený

Úžitková plocha domu s podkrovím cca 67 m2

Orientácia: čelo domu na juhozápad

Parkovanie: na pozemku + garáž

Lyžiarske stredisko: 20 minút autom

Žarnovica cca 5 minút autom

 

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Chata na prízemí pozostáva z obývacej časti spojená s kuchyňou kde sa nachádza kombinovaný sporák napojený na plynovú bombu a pec, ktorá je hlavný zdroj tepla na pevné palivo. Vedľa kuchyne je kúpeľňa s toaletou, vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a plynovým bojlerom ( samostatná plynová bomba ) na ohrev vody. Na poschodí je jedna priestranná samostatná izba, kde pod schodiskom je vlastná elektráreň v podobe solárnych panelov. Na prízemí sú drevené podlahy, poschodie plávajúce podlahy a kúpeľňa s toaletou dlažba. Pred vstupom do chaty sa nachádza polootvorená terasa s výhľadom na okolie s juhozápadnou orientáciou. Pred nehnuteľnosťou je altánok s elektrickou prípojkou, bazén, menšie jazierko. V zadnej časti je záhradný domček na náradie, vlastná studňa, nádrž na zachytávanie dažďovej vody, letná sprcha a suchá toaleta. Taktiež sa tu nachádza samostatná garáž s rozlohou 4x5, pre jedno auto plus miesto na náradie. Vstupne na pozemok je ohraničený vlastnou rampou. Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Videoprehliadka

Pôdorys

 

prizemie_f_hamre prizemie_cb_hamre poschodie_f_hamre poschodie_cb_hamre 

 

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej tichej lokalite takmer až na polosamote , kde cca 5 minút peši sú potraviny, autobusová zástavka, pošta a pod.  Mesto Žarnovica je vzdialené 5 minút autom kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako sú banky, reštaurácie, škola, skôlka a pod. Voľný čas je možné tráviť prechádzkou v prírode, turistikou, v zimnom čase v neďalekom lyžiarskom stredisku Salamandra rezort. Viac o podujatí v tomto okolí na https://www.hornehamre.sk

 

33_1

PREDANÉ!

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 89.900,-€

energetický certifikát: nie je

odovzdanie: ihneď

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

 

 DSC05548-Edit 

 

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF