Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt blízko centra mesta Banská Štiavnica.

 občianska vybavenosť

 výborná dostupnosť

 blízko centra mesta

 

PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie


• Lokalita: ulica Mierová
• Poschodie: 4/4
• takmer kompletná rekonštrukcia
• Rozloha: 62,37 m2
• Pivnica: áno
• Balkón: áno
• Parkovanie: v blízkosti verejné
• Do centra mesta: cca 10 minút

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kde po pravej strane sa nachádza kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. Za nimi je kuchyňa, ktorá je opticky spojená s priestrannou obývacou izbou s balkónom s panoramatickým výhľadom na hlavnú ulicu. A nakoniec dve samostatné izby. V chodbe a v kuchyni je dlažba, v ostatných izbách sú zachovalé drevené parkety. Byt prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou ako elektrika, stierky, bytové jadro, plastové okná, vchodové bezpečnostné dvere. V bytovom dome je nový výťah, teda je bývanie vhodné aj pre imobilných klientov.  

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

 

fAREB_MIEROVA cb_mierova 

Okolie nehnuteľnosti


V okruhu cca 10 minút peši sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako potraviny, pizzeria, rôzne obchody, kaviarne, reštaurácie,  banky. V okolí je množstvo turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním, lyžovaním, alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a živote v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html.

 

29_1

PREDANÉ!

 

Cena a platba


* cena nehnuteľnosti: 134.900,-€
* kompletné mesačné náklady pre 2 osobu: cca 150,-€
* Energetický certifikát: nie je
* odovzdanie: ihneď
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho
vybavením)

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

 

 DSC05548-Edit 

 

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF