Týmto by som sa rád poďakoval za zrealizovanie predaja nášho rodinného domu v Banskej Štiavnici . V dobe, keď v ľuďoch viac ako inokedy panuje nedôvera, môžem s kľudným svedomím napísať , že od prvého stretnutia ste na mňa pôsobil ako človek, ktorému môžem dôverovať. Z môjho pohľadu bola Vaša práca robená s nadhľadom, profesionálnym prístupom a najmä ľudsky, za čo Vám patrí vďaka a moje uznanie. Určite rád Vaše služby vždy odporučím komukoľvek, nakoľko tento prístup je mi blízky,a ako som v úvode naznačil v dnešnej dobe sa už len ťažko hľadá.
S predajom nehnuteľnosti som nemal doposiaľ žiadnu skúsenosť a preto som bol opatrný. Mal som strach z možných podvodníkov. Pán Mrázek všetky moje pochybnosti upratal hneď pri prvom stretnutí. V pokojnej a príjemnej atmosfére vysvetlil, čo a ako sa bude diať a to ma upokojilo. Klobúk dole, ako potom nabrali udalosti spád. Ani som sa nenazdal a nehnuteľnosť bola predaná. No a bonus navyše je, že sa dostala do dobrých rúk. Želám Vám veľa spokojných zákazníkov.
Spolupráca s p.Mrázekom bola na profesionálnej úrovni. Pán maklér bol kedykoľvek k dispozícii či už telefonicky alebo osobne, ochotne a rád pomohol, mal veľkú trpezlivosť, vedel veľmi presne odhadnúť trh, vystupoval príjemne a veľmi ľudsky. Odporúčam každému, kto potrebuje predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, naozaj budete veľmi spokojní. Patrí mu veľké ďakujem.
Miškovi, keď môžem tak familiárne nakoľko sa poznáme nejaký ten čas a nemôžem ani to brať ako samozrejmosť, musím naozaj veľmi pekne poďakovať za perfektný servis v súvislosti s predajom bytu. Seriózne jednanie, dochvíľnosť a profesionalita pri vybavovaní všetkých náležitostí. Celá realizácia, od oslovenia až po podpis zmluvy bola veľmi dobre zorganizovaná a prebehla k úplnej spokojnosti. Odporúčam všetkým 10timi obrátiť sa na Miška ak uvažujete o predaji nehnuteľnosti bez starostí, stresu a v neposlednom rade ušetrenia si svojho voľného času?
Chcel by som sa poďakovať p.Mrazekovi za vysoko-profesionálny a aktívny prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti. Od fotiek,cez video,az po samotný manažment predaja. V prípade,ak by som niekedy predával akúkoľvek ďalšiu nehnuteľnosť v danom kraji,určite by som ho znovu oslovil k spolupráci. Takze za mna "na jedničku"! Vďaka!
Pán Mrázek, chceme Vám veľmi pekne poďakovať za ochotu a pomoc pri predaji nehnuteľnosti v Banskej Štiavnici. Predaj prebehol bezproblémovo a rýchlo. Taktiež ďakujeme za byt, ktorý sme našli vo Vašej ponuke nehnuteľností a hneď nás oslovil svojou dispozíciou a lokalitou. Prajeme Vám veľa úspechov v pracovnom a súkromnom živote. Aj vďaka Vám sme našli naše vysnívané bývanie.
„Veľmi si vážim, že dodržal všetko to, čo na začiatku nášho obchodného vzťahu sľúbil.“
Pán Mrázek, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za Vašu pomoc pri sprostredkovaní predaja našej nehnuteľnosti. Oceňujem hlavne Váš osobný prístup, odborné vedomosti a profesionalitu pri jednaní. Ja aj môj brat sme boli veľmi spokojní s rýchlosťou celého postupu nájdenia kupca bytu, podpísania kúpnopredajnej zmluvy a konečného prepisu bytu na nového vlastníka. Vaše sprostredkovateľské služby boli naozaj komplexné, mohli sme sa na Vás spoľahnúť vo všetkom. Mali sme s predajom minimálne starosti, ušetrilo nám to veľa času. Ešte raz ďakujem, prajem Vám veľa úspechov v ďalšom pracovnom aj osobnom živote a určite Vás odporučím aj mojim známym, ak budú potrebovať podobné služby. Nech sa Vám aj naďalej darí
Ďakujem za rýchle a kladné vybavenie všetkých náležitostí ohľadom predaja pozemku. Bola som veľmi spokojná a odporúčam každému Vaše služby
S pánom Mrázekom máme skvelú skúsenosť, ako s realitným maklérom. Naš predaj sa nezdal vôbec ľahký, vyskytli sa nečakané a dosť nepríjemné okolností, ale napokon nám pán Mrázek pomohol všetko dotiahnuť, do úspešného konca. Vrelo odporúčame spoluprácu s týmto pánom?
"Pána Mrázeka som už dlhšie registrovala na sociálnych sieťach, kde prezentoval svoju prácu. Keď som mala v pláne predať nehnuteľnosť, obrátila som sa na neho a čakala, či splní moje očakávania. Od úvodného stretnutia, na ktorom sme sa bližšie porozprávali o možnostiach predaja, sa mi páčila jeho komunikácia. Počas samotného predaja zabezpečil veľa vecí namiesto mňa a informoval ma o každom kroku. Predaj sa podaril rýchlo a za vopred dohodnutých podmienok, za čo som mu veľmi vďačná. Mám viaceré skúsenosti s realitnými maklérmi a pána Mrázeka môžem naozaj len odporučiť. Všetko bolo perfektné."
Chcel by som poďakovať za pomoc pri komplikovanej kúpe pozemku v Štiavnických Baniach, nakoľko pôvodný majiteľ žil dlhodobo v zahraničí a cez zahraničnú ambasádu, splnomocnenie sa nám podarilo uzatvoriť cez vás kúpno - predajnú zmluvu a úspešný prepis na katastrálnom úrade. Tiež vysoko pozitívne hodnotím vašu komunikáciu a hlavne promptne odpovede na všetky moje otázky.
Pán Mrázek nám bol doporučený na predaj našej nehnuteľnosti, kde sme sním boli maximálne spokojný. Je veľmi slušný, komunikatívny, férový, ústretový a kedykoľvek nám bez problémov pomohol. Môžete sa na neho obrátiť či už s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti. Boli sme veľmi spokojný a určite Vás budeme ďalej odporúčať. Ďakujeme manželia Gunárový
Chceme poďakovať Michalovi za pohotový a ochotný prístup a riešenie vzniknutých situácií. Radi sa na neho obrátime aj pri ďalšej príležitosti.
Spoluprácu s pánom Mrázekom hodnotím veľmi pozitívne. Od prvého stretnutia bola odbornosť a pripravenosť pána Mrázeka evidentná. Je veľmi príjemné spolupracovať s človekom, ktorý nielenže je odborníkom vo svojej profesií, ale má aj dostatočnú trpezlivosť aby vysvetlil každú otázku spojenú s predajom či kúpou nehnuteľnosti. Pán Mrázek má silnú orientáciu na zákazníka, priateľský prístup a veľký zmysel pre zodpovednosť. Od začiatku spolupráce sme vedeli, že sme v dobrých rukách. Celému tímu Winners Reality a pánovi Michalovi Mrázekovi zvlášť, patrí naša vďaka za dobrú prácu! Jozef Cibulka, Banská Štiavnica
"P. Mrázek ďakujem za Vašu spoluprácu, bez problémov. Určite Vás odporučím ďalej ak by niekto potreboval vaše služby. Keď sa v budúcnosti rozhodnem predať svoju nehnuteľnosť, aj keby za 20 rokov sa na Vás určite obrátim".
Ďakujeme pekne za rýchle jednanie pri predaji našej nehnuteľnosti ako už po druhý krát sme veľmi spokojný odporúčam vašu realitnú kanceláriu a hlavne Vás pán Mrázek. Veľmi ste šikovný ešte raz ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.
TOP! Michal predá,vyrieši, vybaví ! Byt som skúšala predať nejakú dobu. Ozvalo sa mi viac realitiek, no vybrala som si našťastie tú najlepšiu v zastúpení Michala Mrázeka... s bytom bolo plno komplikácií ( najprv korona, potom príchod nášho milovaného synčeka a tiež vzdialenosť keďže bývame pri Bratislave ).No Michal to zvládol bez toho, aby som musela prísť do Banskej Štiavnice a riešiť niečo osobne. Byt má už nového majiteľa, ktorému prajem krásny život v novom bytíku! Ja chcem aj touto cestou poďakovať Michalovi za ten najpohodlnejší predaj a odporučiť ho komukoľvek kto zvažuje kúpu či predaj nehnuteľnosti! On to proste vie, obrovská spokojnosť!!!
S pánom Mrázekom sme mali výbornú skúsenosť. Veľmi ústretový prístup, pohotová komunikácia a príjemná spolupráca. Bolo o nás naozaj postarané. Prajeme veľa rovnako spokojných klientov.
„S p. Michalom Mrázekom, maklérom z Winners reality.sk sme riešili kúpu rodinného domu v Banskej Štiavnici a spoluprácu s ním hodnotíme veľmi pozitívne. Oceňujeme jeho profesionálny a zároveň ľudský prístup, ústretovosť a trpezlivosť. Ďakujeme a želáme všetko dobré. Pohančániková Lenka, BS“
„Rada by som sa týmto poďakovala p. Mrázekovi za služby pri sprostredkovaní predaja chaty. Chcela by som vyzdvihnúť jeho ústretovosť, profesionalitu a hlavne rýchlosť, s akou sa mu podarilo vec dotiahnuť do úspešného konca. Zemančíková“
„Vážená spoločnosť, rada by som aj týmto spôsobom poďakovala za služby Vášho makléra, p. Michala Mrázeka, s ktorým sme realizovali predaj našej nehnuteľnosti - Apartmánu u lenivého kocúra, v Banskej Štiavnici. Pán Mrázek svojim profesionálnym prístupom, zodpovednosťou, ochotou a snahou, ako aj kvalifikovanou odbornosťou, dôstojne reprezentoval Vašu spoločnosť a zaslúži si naše poďakovanie a pochvalu. Keby bolo viac takýchto maklérov, ľudia by sa neutiekali k pokútnym a neodborným predajom svojich nehnuteľností. Záverom, ešte raz ďakujeme a v prípade, že budeme ešte realizovať predaj/kúpu nejakých nehnuteľností, radi využijeme služby p. Mrázeka a Vašej spoločnosti. p. Klimentová“

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie