Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv v obci Ladzany.

 tichá lokalika

 rekonštrukcia podľa vlastných predstáv

 celoročné aj rekreačné účely

 

PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

 Základné informácie

 

Lokalita: Ladzany

Rozloha pozemku: 1506 m2

Pozemok je komplet oplotený

Stav nehnuteľnosti: pôvodný

Voda: obecná

Elektrická prípojka: áno

Kanalizácia: žumpa

Úžitková plocha domu: 117 m2

Celková úžitková plocha: 199 m2

Orientácia: čelo domu je na juhovýchod

Do mesta Krupina: cca 15 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Nehnuteľnosť s veľkým potenciálom, kde máte možnosť rekonštruovať dom podľa vlastných predstáv. Pre lepšiu predstavivosť sme pre Vás pripravili vizualizáciu možnej rekonštrukcie.

S verandou pozdĺž všetkých izieb a vnútornou terasou máte skvelé miesta na relaxáciu a oddych. Trojica samostatných izieb, ktoré sú priechodné cez seba, poskytuje flexibilitu pri využití priestoru. Kuchyňa s obývačkou a vstupom do chodby a kúpeľne s toaletou je centrálnym miestom rodinného domu.

Okolie domu zahŕňa letnú kuchynku a hospodárska budova ako stodolu a komoru. Tieto stavby môžu byť využité na rôzne účely, ako napríklad skladovanie náradia, záhradných potrieb alebo dokonca na tvorbu dielne. Prítomnosť studne je tiež veľkou výhodou, najmä pre záhradkárov, pretože môžete ľahko získať prístup k vode pre zavlažovanie.

Videoprehliadka

Pôdorys 

 

podorysF_zmena podorys_cb2 

Celkový dojem makléra

 

Pozemok má výbornú svetovú orientáciu a ponúka dostatok slnečného svetla. To je veľmi výhodné pre záhradkárov a pre tých, ktorí si radi užívajú vonkajší priestor.

Rekonštrukcia domu podľa vlastných predstáv je skvelou príležitosťou na vytvorenie ideálneho domova pre vás a vašu rodinu.

Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné či rekreačné bývanie.

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej tichej lokalite kde v okruhu cca 10 minút pešo je občianska vybavenosť ako sú potraviny, škôlka, knižnica, pošta, autobusová zástavka. Centrum mesta Krupina je vzdialené cca 15 minút autom kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. Obec sa nachádza cca 4 km od obci Sebechleby, ktorá je známa svojim vinohradníctvom. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj prechádzkou po historických  pamiatkach či plávaním. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.ladzany.sk/index.html

 

35_1

PREDANÉ!

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 39.900,-€

energetický certifikát: nie je

odovzdanie dohodou

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF