Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv v obci Ladzany.

 tichá lokalika

 rekonštrukcia podľa vlastných predstáv

 celoročné aj rekreačné účely

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

 Základné informácie

 

Lokalita: Ladzany

Rozloha pozemku: 1506 m2

Pozemok je komplet oplotený

Stav nehnuteľnosti: pôvodný

Voda: obecná

Elektrická prípojka: áno

Kanalizácia: žumpa

Úžitková plocha domu: 117 m2

Celková úžitková plocha: 199 m2

Orientácia: čelo domu je na juhovýchod

Do mesta Krupina: cca 15 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Nehnuteľnosť s veľkým potenciálom, kde máte možnosť rekonštruovať dom podľa vlastných predstáv. Pre lepšiu predstavivosť sme pre Vás pripravili vizualizáciu možnej rekonštrukcie.

S verandou pozdĺž všetkých izieb a vnútornou terasou máte skvelé miesta na relaxáciu a oddych. Trojica samostatných izieb, ktoré sú priechodné cez seba, poskytuje flexibilitu pri využití priestoru. Kuchyňa s obývačkou a vstupom do chodby a kúpeľne s toaletou je centrálnym miestom rodinného domu.

Okolie domu zahŕňa letnú kuchynku a hospodárska budova ako stodolu a komoru. Tieto stavby môžu byť využité na rôzne účely, ako napríklad skladovanie náradia, záhradných potrieb alebo dokonca na tvorbu dielne. Prítomnosť studne je tiež veľkou výhodou, najmä pre záhradkárov, pretože môžete ľahko získať prístup k vode pre zavlažovanie.

Videoprehliadka

Pôdorys 

 

podorysF_zmena podorys_cb2 

Celkový dojem makléra

 

Pozemok má výbornú svetovú orientáciu a ponúka dostatok slnečného svetla. To je veľmi výhodné pre záhradkárov a pre tých, ktorí si radi užívajú vonkajší priestor.

Rekonštrukcia domu podľa vlastných predstáv je skvelou príležitosťou na vytvorenie ideálneho domova pre vás a vašu rodinu.

Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné či rekreačné bývanie.

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej tichej lokalite kde v okruhu cca 10 minút pešo je občianska vybavenosť ako sú potraviny, škôlka, knižnica, pošta, autobusová zástavka. Centrum mesta Krupina je vzdialené cca 15 minút autom kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. Obec sa nachádza cca 4 km od obci Sebechleby, ktorá je známa svojim vinohradníctvom. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj prechádzkou po historických  pamiatkach či plávaním. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.ladzany.sk/index.html

 

35_1

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 44.000,-€

energetický certifikát: nie je

odovzdanie dohodou

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF