Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rozostavaný rodinný dom na pozemku o rozlohe viac ako 900m2, v obci Svätý Anton.

 tichá lokalita

 občianska vybavenosť

 vhodný na dokončenie podľa vlastných predstáv

 

PREDANÉ!

 

  Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

Lokalita: Svätý Anton

Rozloha pozemku: 957m2

Zastavaná plocha domu cca 130 m2

Orientácia: čelo domu juhozápad

Inžinierske siete: áno

Prístupová cesta: asfaltová

Mesto Banská Štiavnica cca 4 km

 

 

 Popis nehnuteľnosti

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite, na ktorom je rozostavaný rodinný dom so stavebným povolením. Nehnuteľnosť je v stave holo domu, kde pri rýchlom jednaní, je možnosť si vybrať farebnosť okien. Pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne s obývacou izbou, technickej miestnosti, dvoch samostatných izieb, kúpeľne a samostatnej toalety. Z obývacej izby je vstup na priestrannú terasu, orientovanú na juhovýchod. Inžinierske siete ako voda a elektrická prípojka sú na hranici pozemku, odpad je potrebné riešiť žumpou alebo septikom. Dom je vhodný na dokončenie podľa vlastných predstáv. Pre lepšiu predstavivosť sme Vám vytvorili vizualizáciu možného dokončenia nehnuteľnosti. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom mailu.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

 

podorys_cb_1 podorys_cb_2 podorys_f_3 

Okolie nehnuteľnosti


nehnuteľnosť sa nachádza v krásnej obci Svätý Anton, len 4 km od mesta Banská Štiavnica. V blízkosti sa nachádza škôlka, základná škola, potraviny, pošta samozrejme aj autobusová zastávka. V blízkosti je krásna príroda, ktorá ponúka turistiku, cyklistiku, plávanie a mnoho iných. Viac o možnostiach v tejto lokalite sa dozviete na www.banskastiavnica.sk.

 

24_1

PREDANÉ!

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 159.900,-€

pozemok je bez akýchkoľvek tiarch

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF