Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


apartmánový dom Banská Štiavnica

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zrekonštruovanú nehnuteľnosť vhodnú na vybudovanie 5 samostatných apartmánov v časti Štefultov, okres Banská Štiavnica.

VIZUALIZÁCIA APARTMÁNOVÉHO DOMU !!!

 

 oblúbená vyhľadávaná lokalita, Banská Štiavnica

 5 samostatných apartámov, 34 lôžok

 výborná investícia

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

 

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANÉ !!! 

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zrekonštruovanú nehnuteľnosť vhodnú na vybudovanie 5 samostatných apartmánov v časti Štefultov, okres Banská Štiavnica. VIZUALIZÁCIA APARTMÁNOVÉHO DOMU !!!

 

Základné údaje:

* lokalita: obrancov mieru, Štefultov

* zastavaná plocha: 1459m2

* aktuálna úžitková / zastavaná plocha: 310 / 329m2 + terasa 65m2

* 5x apartmán úžitková plocha 269m2

* pivnica + sklad : úžitková plocha 83m2

* pozemok spolu: 1787m2

* orientácia: čelo domu na severozápad

* parkovanie: na pozemku viac ako 10 áut

* prístupová cesta: asfalt

* do centra mesta Banská Štiavnica: 3 km

 

Popis nehnuteľnosti:

* nehnuteľnosť svojou veľkosťou ponúka možnosť celkovej zmeny užívania na 5 samostatných apartmánov. Vo vizualizácií sme vytvorili plnohodnotné vybavené apartmány s celkovým počtom lôžok 24x plus 10x na prístelku. V budove sme zanechali technickú miestnosť s veľkou pivnicou o rozlohe 83m2, kotolňa, sklad alebo aj úschovňa na bicykle, lyže, batožinu a podobne. Po rozsiahlejšej rekonštrukcií je možné využiť aj podkrovie na obytnú časť domu, ktoré by malo samozrejme vlastný vstup z vonku. 

 

* Apartmány tipu A, ktorý má každý úžitkovú plochu 50m2. Pozostáva s menšej chodby, kuchyňa spojená s obývacou izbou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou, s umývadlom a WC, a Loftová spálňa. Tento typ apartmánu disponuje s 3 plnohodnotnými lôžkami a 2x prístelka. Výška apartmánu je približne 3,82 m2. Oba tieto byty majú veľkú priestrannú terasu pre vstupom o rozlohe 65m2. Parkovanie pred domom.  

 

* Apartmány typu B, by  mali rozlohu 2x 55m2 a 1x 59m2. Samozrejme každý apartmán by mal samostatný vstup do chodby, ďalej obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 2x samostatné spálne, kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom, vaňou, umývadlom a WC. Tento typ apartmánu disponuje s 6 plnohodnotnými lôžkami a 2x prístelka. Jeden apartmán má spoločnú terasu s typom A a apartmány typu B majú spoločnú do druhej strany v tvare „L“. Parkovanie pred domom.

   

* rekonštrukcia nehnuteľnosti: rozvody, elektrina, vodovod, ústredné kúrenie, dlažby, stierky, izolácia v strope (nobasil), nová terasa, odkvapové rúry a mnoho iného.

* vek nehnuteľnosti: 100 rokov

* materiál: kameň

* strecha: plech, rekonštrukcia v roku 2011

* okná a dvere: plastové MIRADOR

* plyn: áno / momentálne odpojený

* kúrenie: na pelety zo zásobníkom  

* voda: mestský vodovod

Videoprehliadka

Pôdorys

29

30

31

32

Celkový dojem makléra:

* na základe čoraz silnejšieho turizmu v meste Banská Štiavnica je dopyt po ubytovacích zariadeniach stále väčší. Nehnuteľnosť sa nachádza len cca 3 km od historického centra mesta, kde sa pohodlne dostanete napríklad miestnou taxi službou za pár eur (výhoda nemusíte hľadať voľné parkovacie miesta čo je v centre celkom problém). Na tomto rovinatom pozemku je kapacita viac ako 10 áut, možnosť vybudovanie altánku, posedenie, gril a podobne. Po zrealizovaní rekonštrukcie či už podľa vizualizácie alebo podľa vlastnej predstavy odhadujeme návratnosť investície pomerne rýchlo. Všetko závisí už od nového majiteľa a marketingu ohľadom ubytovania.  

Okolie nehnuteľnosti:

* nehnuteľnosť sa nachádza v miernej okrajovej časti Banskej Štiavnice, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť ako sú: škola, škôlka, potraviny, úrady, reštaurácie, kaviarne a samozrejme historické kultúrne pamiatky, rôzne mestské akcie a podujatia. V blízkosti jazerá a tajchy, lyžiarske stredisko Salamandra Resort a mnoho iných aktivít. Viac o možnostiach v tejto lokalite sa dozvite na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

REZERVOVANÉ !!! 

Cena a platba nehnuteľnosti:

* cena nehnuteľnosti: 149.000,- Eur

* mesačné náklady na energie: cca 300,-Eur vrátane kúrenia

* nehnuteľnosť je voľná, bez akýchkoľvek tiarch

* platba možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru. Ponuku od všetkých bánk na mieru a ZADARMO si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

 

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF