Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom obec Beluj

PREDANÉ !!!

Ponúkam Vám exkluzívne na predaj rodinný dom s hospodárskou budovou a letnou kuchynkou, pozemok o veľkosti 1829 m2 v tichej obci Beluj, okres Banská Štiavnica.

 jedinečné miesto v blízkosti Banskej Štiavnice

 rekonštrukcia podľa vlastných predstáv

 veľký rovinatý pozemok

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie:

* lokalita: Beluj, okres Banská Štiavnica

* zastavaná plocha domu: 236 m2

* zastavaná plocha hospodárska budova: 111 m2

* zastavaná plocha letná kuchyňa: 35 m2

* pozemok celkom: 1829m2, prevažne oplotení

* pivnica: áno pod prednou izbou cca 13 m2

* orientácia: južná

* stav: v rekonštrukcií

* dom je vhodný rozdeliť na dve samostatné bytové jednotky.

* vhodný na rekreáciu ale aj na celoročné bývanie.

 

* rodinný dom pozostáva z dvoch samostatných vstupov a to buď cez predsieň alebo verandu. Oba tieto priestory sú vzájomne aj prepojené. V pravej polovici domu by sa nachádzala veľká priestranná kuchyňa o rozlohe (16,9 m2), ktorá je čiastočne spojená s obývacou izbou z krbom. Obývacia izba má veľkosť (20,8 m2) a z tej prejdete do spálne (18,3 m2). Z verandy je vstup do kúpeľne s WC vybavená sprchovacím kútom a umývadlom. V ľavej polovici domu je kuchyňa (16,6 m2) kde po je ľavej strane sa nachádza izba (20,7 m2) a po pravej strane kuchyne kúpeľňa spoločne s WC, sprchovacím kútom a umývadlom. V dome sa nachádza technická miestnosť, v celom dome nová vodoinštalácia napojená na vlastnú studňu. Súčasťou domu je ešte veľká otvorená dreváreň o veľkosti (23,1 m2). Pri rozsiahlej rekonštrukcií je možné samozrejme aj z podkrovia spraviť obytnú časť.  Na pozemku sa nachádza veľká hospodárska budova, ktorá ma rôzne využitie samozrejme všetko závisí od nového majiteľa. Taktiež sa tu nachádza letná kuchynka, ktorá by sa dala nádherne zrekonštruovať s krytou terasou. A nemožno zabudnúť pre kulinárov na udiareň.

 

* k domu je vypracovaný stavebný projekt: podlahy kombinácia keramická dlažba, dosková podlaha a drevená podlaha. Steny z vápennej omietky v kombinácií hlinenej (viem Vám odporučiť špecialistu ktorý sa venuje hlineným omietkam). Stropy omietka v kombinácií drevených trámov. Samozrejme by bola použitá tepelná izolácia, hydroizolácia Fatrafol 5 mm a mnoho iného. Pri osobnom stretnutí Vám vieme sprístupniť tieto informácie.  Materiál kombinácia kameň, tehla. Odpad: miesto pre septik alebo čističku

 

* kúrenie: v krbe, kachle navrhovaná možnosť elektrickým priamo vykurovacím teplovodným kotlom (24KW) s tlakovou expanznou nádobou (10 L) a solárny kolektor osadený na streche s orientáciou na juh.

 

* v dome prešla čiastočná rekonštrukcia ako je kompletná vodoinštalácia napojená na studňu, nové filtre, v pravej časti domu (kuchyňa, obývacia izba, spálňa a kúpeľňa s WC) nové elektrické vedenie. V izbe stierka a nová podlaha, zrepasované drevené dvoj okno, nový strop v obývacej izbe, nový komín.

Videoprehliadka

Okolie nehnuteľnosti

* obec leží južne od vrchu Sitno medzi obcami Prenčov a Baďaň. Je tu teda nádherná a pokojná príroda s výbornou dostupnosťou po pomerne novej asfaltovej ceste. Obec sa nachádza v katastrálnom území Banská Štiavnica, ktorá je od tohto mesta vzdialená cca 15 km. V obci sa nachádzajú potraviny, kostol, v obci je vedený vysokorýchlostný internet viac o možnostiach o tejto lokalite sa dozviete na https://www.obecbeluj.sk/

PREDANÉ !!!

* cena nehnuteľnosti: dohodou

* energetický certifikát: nie je

* mesačné náklady na bývanie sú minimálne teda iba elektrika (v zimnom období drevo)

* dom je bez akýchkoľvek tiarch a je voľný ihneď.

* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF