Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj 2i byt vo Zvolene

o rozlohe približne 55 m2 s balkónom

 takmer kompletná rekonštrukcia 

 blízko do centra mesta 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2i byt s balkónom o rozlohe takmer 55 m2 blízko centra mesta Zvolen.

Základné informácie:
* lokalita: Balkán, Zvolen
* druh: 2i byt s balkónom
* stav: takmer kompletná rekonštrukcia
* budova prešla komplet rekonštrukciou
* poschodie: 3.p
* orientácia: východ
* pivnica: áno
* výťah:  nie
* parkovacie miesta pri budove
* do centra mesta: cca 1 km

Popis nehnuteľnosti:
* byt pozostáva so vstupnej chodby, kde sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa s umývadlom a vaňou. Murované jadro kúpeľne bolo zväčšené, aby sa vedľa vane vošla bez problémov práčka a tím pádom máte viac miesta. Z chodby ďalej vchádzate do kuchyne, ktorá je vybavená samozrejme kuchynskou linkou v ktorej je vstavaná umývačka riadku, kombinovaný šporák, murovaná špajza s vetraním a jedálenský stôl vyrobený na mieru.  A nakoniec prejdete do obývacej izby s balkónom a priestrannej spálne.  Celý byt je orientovaný do jednaj strany na východnú stranu s výhľadom na nádvorie.

Rekonštrukcia:
* nová elektroinštalácia v chodbe, kúpeľni a v kuchyni, plastové okna, sieťky na všetkých oknách murované jadro, nové stúpačky, v chodbe a v kuchyni je dlažba, v izbách parkety, budova je zateplená

Videoprehliadka

Pôdorys

 2i_byt_zvolen_cb3_maly 

Celkový dojem makléra


* byt sa nachádza na tretom poschodí zo štyroch a je umiestnený v strede bytového domu. Čo je veľká výhoda hlavne v zimnom období že nemáte únik tepla ako napríklad pri krajných bytoch. Ako bolo spomínané byt prešiel takmer kompletnou rekonštrukciou, takže veľké vstupné náklady vás nečakajú ale to všetko samozrejme závisí od vašich predstáv. Zariadenie bytu je dohodu ako je kuchynská linka, vstavaná skriňa v spálni, taktiež skriňa v obývacej izbe a pod,.

Okolie nehnuteľnosti


*ak hľadáte nehnuteľnosť, kde je prioritou mať takmer všetko po ruke je táto ponuka ako stvorená pre Vás. Výborná občianka vybavenosť v okruhu niekoľkých metrov sa nachádza autobusová zástavka, vlaková stanica,  školy, škôlka, potraviny, cca 20 minút peši sa nachádza centrum mesta Zvolen, Europa Shopping Center, banky a všetky ostané potrebné úrady. Samozrejme kaviarne, reštaurácie a v okolí napríklad Zvolenský zámok, športový areál Orlík, HolidyPark Kováčová ale aj lyžiarske stredisko Kráľová. Viac o možnostiach a podujatiach v tejto lokalite sa dozviete na www.zvolen.sk

okolie_zvolen

Cena a platba


* cena nehnuteľnosti: 75.000,-€
* mesačné náklady pre 4 osoby: cca 178,-€
* byt je bez akýchkoľvek tiarch, odovzdanie cca 4 týždne 
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)o  bezplatnú ponuku si môžete požiadať tu:

https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt

 

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

 

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF