Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rozostavaný dom v Banskej Štiavnici.

 tichá lokalita

 občianska vybavenosť

 vhodný na dokončenie podľa vlastných predstáv

 

REZERVOVANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

Lokalita: Banská Štiavnica časť Štefultov

Rozloha pozemku: 2934 m2

Pozemok je komplet oplotený

Zastavaná plocha domu: 171 m2

Orientácia: čelo domu na juh

Inžinierske siete: áno

Kanalizácia: žumpa

Elektrická pripojka: áno

 

 

 Popis nehnuteľnosti

 

Pozemok sa nachádza v tichej lokalite, na ktorom je rozostavaný rodinný dom so všetkými povoleniami a projektom. Obvodové múry a vnútorné priečky sú vytiahnuté do výšky cca 1,5 m. Nehnuteľnosť podľa projektu pozostáva zo vstupnej haly, chodby po pravej strane z kuchyne s jedálňou a obývacej izby. Cez kuchyňu je prechod do práčovne a technickej miestnosti. Z centrálnej chodby je navrhnutý vstup do samostatnej izby, kúpeľne, toalety, kotolne a na schodisko, ktoré vedie do podkrovia. Na poschodí sú navrhnuté tri izby, kúpeľňa a toaleta. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom mailu.

Videoprehliadka

Pôdorys

f_prizemie cb_prizemie f_podkrovie cb_podkrovie 

Celkový dojem makléra

Výhodou nehnuteľnosti je platné stavebné povolenie s projektom, kde vo vizualizácií sme s malými odchýlkami dodržali vzhľad stavby. Veľkou výhodou pozemku je orientácia a jeho veľkosť, kde máte množstvo možností, napríklad altánok, garáž, bazén a podobne. Prípadne je možné pozemok rozdeliť pre ďalšiu stavbu. V blízkosti sú jazerá, ktoré ponúka najbližšia obec Štiavnické Bane a to Vindšachta, Evičkino jazero a  Richňava.

Okolie nehnuteľnosti

Pozemok sa nachádza v pokojnej oblasti v časti Štefultov, okres Banská Štiavnica. Mesto Banská Štiavnica vzdialené cca 4 km, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, banky, historické pamiatky a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

 

fotografie_dron_4

REZERVOVANÉ!

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 119.900,-€

dom je bez akýchkoľvek tiarch

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF