Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rozostavaný dom v Banskej Štiavnici.

 tichá lokalita

 občianska vybavenosť

 vhodný na dokončenie podľa vlastných predstáv

 

PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

Lokalita: Banská Štiavnica časť Štefultov

Rozloha pozemku: 2934 m2

Pozemok je komplet oplotený

Zastavaná plocha domu: 171 m2

Orientácia: čelo domu na juh

Inžinierske siete: áno

Kanalizácia: žumpa

Elektrická pripojka: áno

 

 

 Popis nehnuteľnosti

 

Pozemok sa nachádza v tichej lokalite, na ktorom je rozostavaný rodinný dom so všetkými povoleniami a projektom. Obvodové múry a vnútorné priečky sú vytiahnuté do výšky cca 1,5 m. Nehnuteľnosť podľa projektu pozostáva zo vstupnej haly, chodby po pravej strane z kuchyne s jedálňou a obývacej izby. Cez kuchyňu je prechod do práčovne a technickej miestnosti. Z centrálnej chodby je navrhnutý vstup do samostatnej izby, kúpeľne, toalety, kotolne a na schodisko, ktoré vedie do podkrovia. Na poschodí sú navrhnuté tri izby, kúpeľňa a toaleta. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom mailu.

Videoprehliadka

Pôdorys

f_prizemie cb_prizemie f_podkrovie cb_podkrovie 

Celkový dojem makléra

Výhodou nehnuteľnosti je platné stavebné povolenie s projektom, kde vo vizualizácií sme s malými odchýlkami dodržali vzhľad stavby. Veľkou výhodou pozemku je orientácia a jeho veľkosť, kde máte množstvo možností, napríklad altánok, garáž, bazén a podobne. Prípadne je možné pozemok rozdeliť pre ďalšiu stavbu. V blízkosti sú jazerá, ktoré ponúka najbližšia obec Štiavnické Bane a to Vindšachta, Evičkino jazero a  Richňava.

Okolie nehnuteľnosti

Pozemok sa nachádza v pokojnej oblasti v časti Štefultov, okres Banská Štiavnica. Mesto Banská Štiavnica vzdialené cca 4 km, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, banky, historické pamiatky a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

 

fotografie_dron_4

PREDANÉ!

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 119.900,-€

dom je bez akýchkoľvek tiarch

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF