Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj rekreačný pozemok

v záhradkárskej oblasti Štefultov,

okres Banská Štiavnica

 stavebný pozemok 

 krásna okolitá príroda 

 rýchla dostupnosť s mestom

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

PREDANÉ 

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok vhodný na rekreačnú chatu v záhradkárskej oblasti Štefultov, okres Banská Štiavnica.

Základné informácie:
* lokalita: záhradkárska oblasť Štefultov
* veľkosť pozemku: 493 m2
* druh pozemku: záhrada a zastavaná plocha a nádvorie
* prístupová cesta: mestská, spevnená a vedie až ku pozemku
* orientácia: juhozápad, slnečný
* inžinierske siete v dosahu
* mesto Banská Štiavnica: cca 4 km


* pozemok sa nachádza takmer v koncovej časti tejto záhradkárskej oblasti čo je veľkou výhodou hlavne pokoj a málo susedov. Na pozemok prejdete cez mierny kopček, kde zvyšok pozemku je už krásna rovina v blízkosti lesa. Na parcele ktorá je klasifikovaná ako zastavaná plocha a nádvorie o veľkosti 16 m2 sa nachádzajú základy rekreačnej chaty. Základy sú podpivničené kde sa nachádza  jedna samostatná miestnosť a dve menšie. Po terénnych úpravách je možné parkovať buď na pozemku alebo pod ním, prípadne  je blízkosti odstavná plocha pre majiteľov týchto záhradných chát.

* pozemok je z dvoch strán oplotený v bezprostrednej blízkosti lesa
* inžinierske siete ako voda a elektrika v dosahu
* odpad je potrebné riešiť podľa predstáv klienta

Celkový dojem makléra
* pozemok je vhodný pre tých čo bývajú napríklad v panelových bytoch, ktorý sa radi starajú o záhradu a nemajú túto možnosť. Pre tých čo hľadajú pokojné miesto pre rekreáciu v podobe prírody a podobne. Keďže nehnuteľnosť nie je dokončená je tu možnosť výstavby podľa vlastných predstáv.

Okolie nehnuteľnosti
* pozemok sa nachádza v pokojnej záhradkárskej oblasti v časti Štefultov, okres Banská Štiavnica. Mesto Banská Štiavnica vzdialené cca 4 km, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky, historické pamiatky a pod. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

okolie_kalvaria

PREDANÉ 

Cena a platba
* cena nehnuteľnosti: 10.900,-€
* nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch a je voľná ihneď
* táto ponuka nie je verejnou ponukou na uzavretie kúpnej zmluvy. Vlastník nehnuteľnosti si vyhradzuje právo, s kým uzavrie zmluvu o prevode.
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF