Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Dvoj izbový byt Banská Štiavnica

o rozlohe viac ako 62 m2 s nádherným výhľadom

na Kalváriu, Banská Štiavnica.

 rekonštrukcia podľa vlastných predstáv

 v blízkosti historické centrum

 bezproblémové parkovanie

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dvoj izbový byt o rozlohe viac ako 62 m2 s nádherným výhľadom na Kalváriu, Banská Štiavnica.

Základné informácie:
* lokalita: S.H.Vajanského, Banská Štiavnica
* druh: 2i byt
* rozloha 62,25 m2
* bytovka: tehlová
* poschodie: 1p
* stav: pôvodný, zachovalí
* plastové okná, murované jadro
* orientácia: juhozápad
* parkovanie pri dome
* do centra mesta je to 5 minút

Popis nehnuteľnosti:
* byt pozostáva so vstupnej chodby, po ľavej strane sa nachádza priestranná spálňa, oproti vstupným dverám je murovaná kúpeľňa s toaletou a po pravej strane vchádzate do obývacej izby a kuchyne. Celý byt je orientovaný smerom na juhozápad výhľadom na Kalváriu. Pre lepšie predstavu sme vo vizualizácií navrhli možnú rekonštrukciu, kde sme deliacu priečku medzi obývacou izbou a kuchyňou zrušili a tým pádom nám vznikla veľká priestranná miestnosť. Kuchynská linka by bola v tvare „L“ aby sme využili maximum priestoru s veľkým jedálenským kútom. V dolnej časti obývacej izby sa nachádza kachľová pec, ktorú viete pripadne vymeniť za modernejší kúsok. Samozrejme celá navrhovaná rekonštrukcia závisí od vkusu nového majiteľa. V izbách sú pomerne zachovalé drevené parkety ,na chodbe a v kuchyni je dlažba. Viac informácií vám rád poskytnem pri osobnej obhliadke, telefonicky alebo prostredníctvom mailu.

Videoprehliadka

Pôdorys

navrhovaný stav 

25

26

aktuálny stav

27

Okolie nehnuteľnosti

Poloha bytu má výbornú občiansku vybavenosť ako sú škôlky, základná škola, potraviny, autobusová zástavka len 200m. Do centra mesta Banská Štiavnica je to len 2km, ktoré  Vám ponúka všetko ostatné ako sú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky a pod. V okolí množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na 

http://www.banskastiavnica.sk/index.html

okolie_kalvaria

Cena a platba
* cena nehnuteľnosti: 75.900,-€
* nehnuteľnosť je voľná a je bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF