Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Banskej Štiavnici.

   občianska vybavenosť

  výborná dostupnosť

  v blízkosti centra

 

PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

* lokalita: Križovatka

* rozloha bytu: 39,67 m2

* stav: čiastočná rekonštrukcia

* bezbariérový

* orientácia: kuchyňa na juhozápad

* poschodie: 1/4

* výťah: áno

* pivnica: áno

* parkovanie: verejné

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kde oproti hlavným dverám sa nachádza prerobená, bezbariérová kúpeľňa s toaletou. Na pravej strane bytu je kuchyňa a priestranná samostatná izba, v ktorej sú zachovalé drevené parkety.  K bytu prislúcha aj komora, ktorá sa nachádza pred vstupom na loggiu  Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred cca 4 rokmi a to je bytové jadro, plastové okná, stierky, vchodové dvere. Bytový dom je zateplený. Pre lepšiu predstavivosť sme pre Vás pripravili vizualizáciu možného zariadenia.

Videoprehliadka

Pôdorys

 

podorys_f_1i_bez_komory podorys_cb_1i_bez_komory 

Okolie nehnuteľnosti

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v časti Banskej Štiavnici nazývaná Križovatka, ktorá ponúka výbornú občiansku vybavenosť ako sú škola, škôlka, potraviny, autobusová zástavka, reštaurácia. Neďaleko bytového domu sa nachádza súkromné detské ihrisko. Do centra mesta je to cca 5 minút autom, kde sa nachádzajú banky, kaviarne a mnoho iného. V okolí je množstvo turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním, lyžovaním, alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk

 

21_1

PREDANÉ!

 

Cena a platba 

 

cena nehnuteľnosti: 70.000,-€

mesačné náklady na bývanie: 1 osoby cca 100,-€

odovzdanie: ihneď

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

 DSC05548-Edit 

 

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF