Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Banskej Štiavnici.

   občianska vybavenosť

  výborná dostupnosť

  v blízkosti centra

 

PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

* lokalita: Križovatka

* rozloha bytu: 39,67 m2

* stav: čiastočná rekonštrukcia

* bezbariérový

* orientácia: kuchyňa na juhozápad

* poschodie: 1/4

* výťah: áno

* pivnica: áno

* parkovanie: verejné

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kde oproti hlavným dverám sa nachádza prerobená, bezbariérová kúpeľňa s toaletou. Na pravej strane bytu je kuchyňa a priestranná samostatná izba, v ktorej sú zachovalé drevené parkety.  K bytu prislúcha aj komora, ktorá sa nachádza pred vstupom na loggiu  Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred cca 4 rokmi a to je bytové jadro, plastové okná, stierky, vchodové dvere. Bytový dom je zateplený. Pre lepšiu predstavivosť sme pre Vás pripravili vizualizáciu možného zariadenia.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

 

podorys_f_1i_bez_komory podorys_cb_1i_bez_komory 

Okolie nehnuteľnosti

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v časti Banskej Štiavnici nazývaná Križovatka, ktorá ponúka výbornú občiansku vybavenosť ako sú škola, škôlka, potraviny, autobusová zástavka, reštaurácia. Neďaleko bytového domu sa nachádza súkromné detské ihrisko. Do centra mesta je to cca 5 minút autom, kde sa nachádzajú banky, kaviarne a mnoho iného. V okolí je množstvo turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním, lyžovaním, alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk

 

21_1

PREDANÉ!

 

Cena a platba 

 

cena nehnuteľnosti: 70.000,-€

mesačné náklady na bývanie: 1 osoby cca 100,-€

odovzdanie: ihneď

energetický certifikát: nie je

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

 DSC05548-Edit 

 

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF