Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj novostavba s takmer „nulovou“ spotrebou

o úžitkovej ploche 160 m2

v obci Stará Kremnička.

 novostavba
 rýchla dostupnosť 
 krásna okolitá príroda 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj novostavbu s takmer „nulovou“ spotrebou o úžitkovej ploche 160 m2 v obci Stará Kremnička.

Základné informácie:
* lokalita, Stará Kremnička, okres Žiar nad Hronom
* druh: rodinný dom a hospodárska budova
* energetický certifikát: A
* orientácia: čelo domu na juh
* rovinatý pozemok o rozlohe: 1042 m2
* pozemok je komplet oplotený: betónový plot LUKABETON
* počet izieb: 5+kuchyňa, 2x kúpeľňa, pracovňa, práčovňa a sklad
* úžitková plocha domu: cca 160 m2
* hospodárska budova: cca 57 m2
* kryté parkovanie pod prístreškom 2 autá
* zariadenie domu dohodou
* bezpečnosť domu: kamerový systém

Popis nehnuteľnosti:
* rodinný dom pozostáva z prízemia a poschodia, kde na prízemí sa nachádza predsieň so schodiskom, po pravej strane je technická miestnosť ovládania technológií v dome a vľavo sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom, toaletou a pisoárom. Za touto kúpeľňou je druhá technická miestnosť s bojlerom a ostatnou technológiou ako je rekuperácia vzduchu a pod. Ďalej vchádzate do priestrannej obývacej izby s kuchyňou. Kuchynská linka vyrobená na mieru so vstavanými spotrebičmi, ostrovček a jedálenský stôl krásne oddeľuje tieto dve časti. Za obývacou izbou je pracovňa, ale viete ju samozrejme využiť aj ako spálňu napríklad. Z prízemia je vstup na zadnú terasu  na juhovýchodnej strane prekrytá pergolou. Po drevenom schodisku prejdete na poschodie, kde sa nachádzajú 4 spálne a veľká kúpeľňa s vaňou sprchovacím kútom, toaleta a 2x umývadlo. Na chodbe je miestnosť, kde je práčka so sušičkou.  Hospodárska budova ktorá sa nachádza na pozemku má úplne novú strechu, steny prešli rekonštrukciou už len dokončiť fasádu podľa vlastných predstáv. Budova je čiastočne podpivničená. Pozemok je čiastočne zavlažovaný z vlastnej studne, je tu vydláždené miesto pre bazén, kde v blízkosti sa nachádza elektrická prípojka pre čerpadlo a pod.


* vek nehnuteľnosti: 9 rokov
* ohrev vody a kúrenie: fotovoltika na streche
* voda: obecný vodovod, vlastná studňa na pozemku
* odpad: obecná kanalizácia
* materiál: drevodom – dom bol navrhnutý ako pasívny podľa výpočtu PHPP, a spĺňa všetky potrebné kritéria.

Viac informácií Vám rád poskytnem osobne, telefonicky alebo prostredníctvom emailu.

Videoprehliadka

Pôdorys 

PODORYS_PRiZEMIE_FARF

podorys_prizemie_cb

PODORYS_POSCHODIE_FARF

podorys_poschodie_cb

Celkový dojem makléra


Jedná sa takmer o novostavbu, takže nemusíte očakávať ďalšie vstupné investície. Dom je riešený pre viac člennú rodinu, ktorá hľadá niečo na trvalé ale aj rekreačné bývanie keďže tie mesačné náklady v udržiavacom režime sú naozaj nízke. Pozemok je oplotený, rovinatý a nádherne slnečný, nachádzajú sa tu aj ovocné stromy, terasa na juhovýchod a časť pozemku je možné využiť ako ihrisko pre deti. 

Okolie nehnuteľnosti


Rodinný dom sa nachádza na začiatku obce Stará Kremnička kde v okolí je napríklad, kostol, pizzeria, škola, futbalový štadión a mnoho iného. Približne 2 km od nehnuteľnosti prejdete na diaľnicu kde do mesta Žiar nad Hronom je to cca 6 km, Zvolen alebo Žarnovica je to cca 20 km, Nitra cca 80 km po diaľnici cca 40 minút a mesto Banská Štiavnica vzdialené cca 30km. Okolie ponúka mnoho turistických možnosti ako je Šibeničný vrch, Šášovský hrad, Jastrabá skala, kúpanie na plážovom kúpalisku cca 2 km, hvezdáreň a planetárium a mnoho iných atrakcií. Samozrejme cyklistika, hubárčenie, prechádzky a pod. Viac o podujatí a života sa dozviete na www.starakremnicka.sk   

okolie

PREDANÉ  !!! 

Cena a platba

* cena nehnuteľnosti: 344.900,-€

* mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby : cca 50,-€

* nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch

* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

 

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF