Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom Lovča

PREDANÉ !!!

Hľadáte nehnuteľnosť pre celoročné alebo rekreačné bývanie ?

Je táto ponuka ako stvorená pre Vás. 

 

 výborná dostupnosť 

 pokojná lokalita

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom, zastavanej plochy 130m2 vhodný na celoročné alebo príležitostné bývanie v tichej obci Lovča, okres Žiar nad Hronom.

Základné informácie:

* lokalita: Lovča,  tichá a koncová ulica

* zastavaná plocha domu: 130m2

* veľkosť pozemku: 175m2

* pozemok je rovinatý a oplotený

* stav domu: takmer kompletná rekonštrukcia

* počet izieb: 3 + možnosť podkrovnej izby

* dom je podpivničený

* parkovanie: pri dome, prípadne v nádvorí

* dostupnosť mesta: Žiar nad Hronom 3km

 

* rodinný dom je vhodný na celoročné komfortné bývanie ale aj ako rekreačné víkendové v pokojnej lokalite blízko mesta.

 

Popis nehnuteľnosti:

* rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby s pekným výhľadom na pozemok. Chodba bola prerobená na komplet v roku 2014 (znížený strop s izoláciou, nová elektrika a pod.) Tu sa nachádza vstup do priestrannej samostatnej izby taktiež s výhľadom na pozemok. Kúpeľňa je vybavená veľkou rohovou vaňou, sprchovacím kútom, umývadlo a WC (samozrejme priestor pre práčku). Z chodby prejdete do plne vybavenej kuchyne, ktorá je čiastočne prepojená s obývacou izbou.  Na chodbe sa nachádza vstup do pivničných priestorov a taktiež na podkrovie. Zatepleným schodiskom prerobený v roku 2016 sa na podkroví nachádza jedna takmer dokončená samostatná izba. Veľkosť podkrovia dovoľuje vybudovať ešte jednu podobnú izbu no už podkrovného typu a z druhého menšieho priestoru napríklad šatník. Podlahy: dlažba, plávajúca podlaha. V dome je zavedený internet.

 

Rekonštrukcia:

* v roku 2005: vymenené plastové okná, nová elektrika, v celom dome nové radiátory, rozvody vody ako aj odpad z WC, nové stierky, podlahy, dlažba, v roku 2008: vchodové hliníkové dvere s izolačným sklom. Vonkajšie múry sú zateplené.

 

* vek nehnuteľnosti: cca rok 1970

* druh materiálu: kombinácia kameň, tehla

* strešná krytina: škridla

* kúrenie: plyn, posledná revízia v roku 2019  

* voda: vlastná studňa, posledné čistenie a kontrola merac/2020

* je plánovaný vodovod

* kanalizácia: žumpa

Videoprehliadka

PôdorysPODORYS1 podorys1c podorys2 podorys2c 

Okolie nehnuteľnosti: 

* nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej obci Lovča. V blízkosti sú potraviny, detské ihrisko, futbalové ihrisko a mnoho iného. Obec Lovča je vzdialená len cca 3 km od mesta Žiar nad Hronom, kde máte plne vybavenú občiansku vybavenosť ako sú školy, škôlky, obchodné centrá, banky reštaurácie a pod. Výborná dostupnosť do okolitých miest, bezproblémová  dostupnosť na R1. Viac o možnostiach v tejto lokalite sa dozviete na https://www.lovca.sk/      alebo       https://www.ziar.sk/   

 

Cena a platba:

PREDANÉ !!!

* cena nehnuteľnosti: 73.000,-€

* dom je bez akýchkoľvek tiarch, voľný je podľa dohody

* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF