Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj rozľahlí pozemok o rozlohe viac ako 7500 m2 v obci Štiavnické Bane.

 nádherná okolitá príproda 

 dve samostné stavby

 množstvo športovania a rekreácie 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok na takmer samote o rozlohe viac ako 7500m2 na ktorom sa nachádzajú dve stavby v obci Štiavnické Bane.

Základné informácie:
* lokalita: Štiavnické Bane, okres Banská Štiavnica
* druh pozemku: trvalý trávny porast, zastavaná plocha a nádvorie
* rozloha pozemku: 7672 m2
* možnosť rozšírenia pozemku / odkúpenie susedných 4400 m2
* orientácia pozemku: juhovýchod
* stavby: senník, iná budova
* prístupová cesta, asfaltová, spevnená
* do obce Štiavnické Bane: 1,4 km
* mesto Banská Štiavnica: cca 6,5 km


*k nehnuteľnostiam vedie prvotne asfaltová cesta a posledných cca 500m je dobre prístupná poľná cesta. Na pozemku sa nachádzajú dve samostatné stavby a to chata ktorá je podpivničená a má zastavanú plochu 56 m2 a senník o rozlohe 34 m2. Tieto stavby majú súpisné čísla a sú od seba vzdialené cca 80 m na mierne svahovitom pozemku. Obe nehnuteľnosti sú vhodné na rekonštrukciu  podľa vlastných predstáv. Keďže sa jedná o lokalitu na okraji obce a v pamiatkovej rezervácii, vieme Vám takmer úplne garantovať pokoj a súkromie bez okolitej novej zastavanosti. 

Inžinierske siete:
* vodu je možné realizovať buď studňou  alebo sa napojiť na najbližšiu prípojku. V budúcnosti je plánovaný vodovod z Harmanca na Hornej Rovni
* elektrika je pred schválená a buď by bola realizovaná spoločne s vodovodom po obecnej ceste, alebo je možnosť napojenia sa od najbližšieho suseda
* odpad samozrejme septik, žumpa alebo čistička
* v rámci týchto sieti vieme byť nápomocní a vieme to sprostredkovať a zrealizovať. 

Rekonštrukcia stavieb:
* keďže sa nachádzame v pamiatkovej rezervácii, rekonštrukcia musí prebiehať podľa dohodnutých podmienok určitých úradov. Ako je veľkosť zastavanej plochy, počet poschodí, vonkajší vzhľad stavieb a podobne. Maximálne zväčšenie pôdorysu stavieb sa pripúšťa do 10 %. Všetky potrebné dokumenty Vám samozrejme vieme dať k dispozícii.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Celkový dojem makléra:
* Pozemok sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite s veľkým výberom možností  športovania v prírode, len pár minút peši od jazera Klinger a zároveň pár minút od zimnej zjazdovky, či obľúbených vrchov Tanád, Rosniarky a Paradajz. Pozemok je vhodný ako víkendové sídlo, alebo aj ako hospodárske sídlo s pomerne veľkým súkromím.

Okolie nehnuteľnosti  
* pozemok sa nachádza na polosamote vo výbornej lokalite s výhľadom na Sitno. Len 10 minút peši sa nachádza Salamandra rezort, kde tak ako zimné aktivity či už lyžovanie, bežkárske trate a korčuľovanie vám ponúka aj letné ako kúpanie, cyklistika hubárčenie a podobne.  V blízkosti jazerá ako  Klinger, Evičkino alebo Vindšachtské jazero. Všetko o možnostiach a podujatiach v tejto lokalite sa dozviete na  http://www.obecstiavnickebane.sk/ .
Do Banskej Štiavnice je to približne 6 km, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, banky, múzeá, historické pamiatky a pod. Viac o podujatí a živote v tejto lokalite sa dozviete na  http://www.banskastiavnica.sk/index.html
13

Cena  a platba
* cena nehnuteľnosti:  79 900 EUR
* nehnuteľnosť je voľná a bez akýchkoľvek tiarch
* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár