Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na prenájom priestor vhodný pre kanceláriu alebo obchodné priestory v Banskej Štiavnici.

 výborná lokalita

 voľný ihneď

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie* lokalita: križovatka, Banská Štiavnici
* veľkosť priestoru: 52 m2
* rozmery: 7,9 x 6,59 m2
* ústredné plynové kúrenie
* vstup: samostatný
* WC: áno
* bezproblémové parkovanie
* výborná dostupnosť
* rýchlo sa rozširujúce okolité prevádzky
* mesačný nájom: 200,-€ plus energiePopis nehnuteľnosti


* priestor má samostatný vstup, je možné ho využívať či ako kancelárske priestory alebo ako menšiu výrobnú halu. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou ako sú stierky, maľovka, zrekonštruované drevené dvere a okno. Ostatné potrebné rekonštrukcie ako je napríklad podlaha alebo iné požiadavky klienta sú na jednaní o spoločnej investícií (samozrejme s pohľadu nájomcu pri dlhodobejšom nájme). V budove sa nachádzajú prevádzky ako napríklad: na prízemí je veterinár alebo veľký čínsky obchod s oblečením a pod. V spoločných častiach budovy sa nachádza sociálne zariadenie.

Pôdorys

 

cb_najom_pleta

Okolie* v okolí Tanad Sport, zámočníctvo, obchodné centrum Labyrint, okresný úrad a podobne takže pohyb ľudí respektíve potencionálnych zákazníkov je vyšší. Využite tohto priestoru je rôzne či už ako kancelárske priestory alebo pre obchodnú činnosť.

Cena a platba* cena mesačného nájmu: 200,-€ plus energie
* platba vopred 3 mesiace
* energetický certifikát: nie
* priestor je voľný ihneď.

KONTAKT 

 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF