Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v Banskej Belej

 tichá lokalita

 občianska vybavenosť

 prešiel veľkou rekonštrukciou

 

PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

lokalita: Banská Belá

Rozloha pozemku: 451 m2

Pozemok je komplet oplotený

Úžitková plocha domu s podkrovím cca 164 m2

Orientácia: čelo domu je na sever

Parkovanie: 2 osobné autá

do Banskej Štiavnici cca 10 minút autom

 

 

 Popis nehnuteľnosti

Komplet zrekonštruovaný dom na prízemí pozostáva zo zádveria,  priestrannej vstupnej chodby, kde po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa s vaňou a toaletou. Do oddelenej technickej miestnosti je možné komfortne umiestniť práčku či sušičku. Hneď oproti vstupnej chodbe máme kuchyňu spojenú s obývačkou kde sú francúzske dvere priamo na bočnú terasu, kde je možné si postaviť napríklad altánok alebo posedenie. Na prízemí sa nachádzajú dve samostatné izby. Z chodby vedie drevené schodisko na poschodie, kde je druhá kúpeľňa so sprchovým kútom a toaleta, technická miestnosť a dve krásne veľké priestranné izby. Ku domu prislúcha pivničný priestor cca 11 m2. Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Videoprehliadka

Pôdorys

prizemie_f_Bela prizemie_cb_bela poschodie_f_Bela poschodie_cb_bela pivnica_f_bela pivnica_cb_bela 

Celkový dojem makléra

Ako veľkou výhodou pokladám kompletnú rekonštrukciu domu, kde si zariadenie vyberiete podľa svojho vkusu a môžete okamžite bývať. Pre lepšiu predstavu sme vytvorili vizualizáciu  možného zariadenia kuchyne a obývacej izby. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite ale zároveň v blízkosti výbornej občianskej vybavenosti a námestia v dedine.

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite kde v okruhu cca 5 minút pešo je kompletná občianska vybavenosť ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka. Centrum mesta Banská Štiavnica je 10 minút autom,  kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním v  jazere Belian, ktoré je na skok od nehnuteľnosti. Viac o podujatí a života v okolitej lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

 

dom-5

PREDANÉ!

 

Cena a platba

cena nehnuteľnosti: dohodou

energetický certifikát: nie je

odovzdanie: ihneď

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF