Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v Banskej Belej

 tichá lokalita

 občianska vybavenosť

 prešiel veľkou rekonštrukciou

 

PREDANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

lokalita: Banská Belá

Rozloha pozemku: 451 m2

Pozemok je komplet oplotený

Úžitková plocha domu s podkrovím cca 164 m2

Orientácia: čelo domu je na sever

Parkovanie: 2 osobné autá

do Banskej Štiavnici cca 10 minút autom

 

 

 Popis nehnuteľnosti

Komplet zrekonštruovaný dom na prízemí pozostáva zo zádveria,  priestrannej vstupnej chodby, kde po ľavej strane sa nachádza kúpeľňa s vaňou a toaletou. Do oddelenej technickej miestnosti je možné komfortne umiestniť práčku či sušičku. Hneď oproti vstupnej chodbe máme kuchyňu spojenú s obývačkou kde sú francúzske dvere priamo na bočnú terasu, kde je možné si postaviť napríklad altánok alebo posedenie. Na prízemí sa nachádzajú dve samostatné izby. Z chodby vedie drevené schodisko na poschodie, kde je druhá kúpeľňa so sprchovým kútom a toaleta, technická miestnosť a dve krásne veľké priestranné izby. Ku domu prislúcha pivničný priestor cca 11 m2. Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Videoprehliadka

Pôdorys

prizemie_f_Bela prizemie_cb_bela poschodie_f_Bela poschodie_cb_bela pivnica_f_bela pivnica_cb_bela 

Celkový dojem makléra

Ako veľkou výhodou pokladám kompletnú rekonštrukciu domu, kde si zariadenie vyberiete podľa svojho vkusu a môžete okamžite bývať. Pre lepšiu predstavu sme vytvorili vizualizáciu  možného zariadenia kuchyne a obývacej izby. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite ale zároveň v blízkosti výbornej občianskej vybavenosti a námestia v dedine.

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite kde v okruhu cca 5 minút pešo je kompletná občianska vybavenosť ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka. Centrum mesta Banská Štiavnica je 10 minút autom,  kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním v  jazere Belian, ktoré je na skok od nehnuteľnosti. Viac o podujatí a života v okolitej lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

 

dom-5

PREDANÉ!

 

Cena a platba

cena nehnuteľnosti: dohodou

energetický certifikát: nie je

odovzdanie: ihneď

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF