Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Vyhne.

 výborná lokalita

 výborná investícia

 stavebný pozemok

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

 Základné informácie

 

Lokalita: Vyhne

Rozloha pozemku: 1567 m2

Sklon: mierne svahovitý

Projekt: áno

Pozemok nie je oplotený

Prístupová cesta: áno

Inžinierske siete: na dosah

 

  

Popis nehnuteľnosti

 

Pozemok sa nachádza vo výbornej lokalite s dobrou dostupnosťou a je mierne svahovitý. Má stavebné povolenie na výstavbu investičnej nehnuteľnosti. Podľa projektu pozostáva zo 4 samostatných apartmánov, dva na prízemí a dva na poschodí. Pre lepšiu predstavivosť sme si pre Vás pripravili vizualizáciu možnej stavby! Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom mailu.

Videoprehliadka

Pôdorys

 

f_podorys1np cb_podorys1np f_podorys2np cb_podorys2np 

Okolie nehnuteľnosti

 

Pozemok sa nachádza vo výbornej lokalite Vyhne, okres Žiar nad Hronom. Nachádza sa v blízkosti kúpaliska Vodný raj.  Mesto Banská Štiavnica vzdialené cca 12 km, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, banky, historické pamiatky a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na www.banskastiavnica.sk

20_1

 Cena a platba

 

cena: 55.000,-€

pozemok je bez akýchkoľvek tiarch

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF