Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Vyhne.

 výborná lokalita

 výborná investícia

 stavebný pozemok

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

 Základné informácie

 

Lokalita: Vyhne

Rozloha pozemku: 1567 m2

Sklon: mierne svahovitý

Projekt: áno

Pozemok nie je oplotený

Prístupová cesta: áno

Inžinierske siete: na dosah

 

  

Popis nehnuteľnosti

 

Pozemok sa nachádza vo výbornej lokalite s dobrou dostupnosťou a je mierne svahovitý. Má stavebné povolenie na výstavbu investičnej nehnuteľnosti. Podľa projektu pozostáva zo 4 samostatných apartmánov, dva na prízemí a dva na poschodí. Pre lepšiu predstavivosť sme si pre Vás pripravili vizualizáciu možnej stavby! Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom mailu.

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

 

f_podorys1np cb_podorys1np f_podorys2np cb_podorys2np 

Okolie nehnuteľnosti

 

Pozemok sa nachádza vo výbornej lokalite Vyhne, okres Žiar nad Hronom. Nachádza sa v blízkosti kúpaliska Vodný raj.  Mesto Banská Štiavnica vzdialené cca 12 km, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, banky, historické pamiatky a pod. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na www.banskastiavnica.sk

20_1

 Cena a platba

 

cena: 55.000,-€

pozemok je bez akýchkoľvek tiarch

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF