Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj rodinný dom vhodný aj ako investícia, priamo v centre mesta.

 centrum mesta

 občianska vybavenosť

 vhodné aj ako investícia

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

* lokalita: A. Sládkoviča

* rozloha: prízemie 130 m2

                 poschodie 135 m2

* rozloha pozemku: 1 239 m2

* stav: čiastočná rekonštrukcia

* orientácia: juhozápad

* zariadenie: dohodou

* parkovanie: pri pozemku

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

Tento rodinný dom je rozdelený na dve bytové jednotky s jedným spoločným vstupom. Na prízemí sa nachádzajú tri samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, komora alebo sklad a tri chodby, ktoré slúžia ako prechod medzi miestnosťami. Zo spoločnej vstupnej chodby vedie schodisko na poschodie, kde sa nachádza vstupná chodba, tri samostatné izby, kde väčšina z nich je orientovaná s výhľadom na mesto, druhá chodba, kúpeľňa s toaletou, komora a kuchyňa. Vedľa kuchyne je miestnosť s pecou, ktorá je hlavným zdrojom tepla na poschodí. Na prízemí je vykurovanie zabezpečené lokálne pieckami v izbách. Prízemie domu je v pôvodnom no zachovalom stave a poschodie prešlo čiastočnou rekonštrukciou ako sú stierky, podlahy, sanita a pod.

Videoprehliadka

Pôdorys

f_prizemie podorys_cb_prizemie f_poschodie podorys_cb_poschodie 

Celkový dojem makléra

 

Táto výnimočná nehnuteľnosť, je vhodná aj ako investícia, nakoľko je tam možné vybudovať niekoľko apartmánov, alebo bývanie pre väčšiu rodinu. Nehnuteľnosť disponuje dostatočným pozemkom na parkovanie, čo je veľkou výhodou, najmä v centre mesta, kde parkovacie miesta môžu byť obmedzené. Pozemok ponúka súkromie na oddych či relax, no okrem toho je tu budova, ktorú je možné využiť na rôzne účely, vrátane malých výrobných prevádzok alebo skladovacích priestorov.

 

Dispozícia

Okolie nehnuteľnosti

 

* V okruhu 5 minút autom sa nachádzajú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka. Nehnuteľnosť sa nachádza v centra mesta Banská Štiavnica, kde sa nachádzajú banky, reštaurácie, kaviarne a pod. V okolí je množstvo turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť aj plávaním, lyžovaním,  alebo prechádzkou po historických  pamiatkach. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

63_2

Cena a platba

 

*  cena nehnuteľnosti: 399.000,-€

* odovzdanie: dohodou

* energetický certifikát: nie je

* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

 

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

Kontakt 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

Od roku 2018 som aktívny v realitnom sektore a moje predchádzajúce pracovné skúsenosti sú spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Môj záujem a vášeň pre prácu realitného makléra sú evidentné v každej mojej aktivite, pričom sa snažím poskytovať služby na najvyššej úrovni. Využívam moderné metódy, ako sú video prehliadky, profesionálne fotografie, a vytváram prostredie prostredníctvom Home Stagingu. Všetko to s jednoznačným cieľom - dosiahnuť predaj vašej nehnuteľnosti za najlepšie možné podmienky, zabezpečujúc vašu plnú spokojnosť.

Vznik týchto stránok má za účel prezentovať, že aj keď sa dvaja makléri venujú rovnakým úlohám, rozdiely medzi nimi môžu byť výrazné. Oboznámte sa prosím s mojimi radami a článkami, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o predaji nehnuteľnosti a vybrať si správnu cestu.

Je známe, že za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. Toto je dôvod, prečo považujem za dôležité nevnímať tento krok len ako obchodnú transakciu, ale ako životný krok pre každého zúčastneného - predávajúceho i makléra. Moje úsilie spočíva nielen v dosiahnutí optimálneho výsledku, ale aj v zabezpečení, aby celý proces bol pre všetkých strán pozitívnym a uspokojivým zážitkom.

Môj záväzok spočíva v poskytovaní kvalitných služieb a v dosahovaní spokojnosti klientov. Referencie spokojných klientov sú pre mňa dôkazom toho, že moja práca prináša výsledky. Ďakujem vám za váš čas a ak máte ďalšie otázky alebo záujem, neváhajte ma kontaktovať. Rád by som sa s vami stretol pri káve a prebral vaše potreby a očakávania.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF