Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Štiavnické Bane.

 výborná lokalita

 výborná dostupnosť

 vhodné na celoročné aj rekreačné bývanie

 

REZERVOVANÉ!

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

 

Popis nehnuteľnosti

Základné informácie

 

lokalita: Štiavnické Bane

Rozloha pozemku: 657 m2

Pozemok je komplet oplotený

Úžitková plocha domu 65,97 m2

Orientácia: čelo domu je na juh

Banská Štiavnica cca 10 minút autom

 

 

Popis nehnuteľnosti

 

dom pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou, kuchyne, obývačky a jednej samostatnej izby. Nehnuteľnosť disponuje aj dvomi miestnosťami, ktoré je možné využívať podľa vlastných predstáv ako napríklad technická miestnosť pri kúpeľni, kde je možné uložiť bojler či práčku. Druhá miestnosť sa vie využiť ako ďalšia samostatná izba. Ku domu patrí aj dreváreň. Dom je na mierne svahovitom pozemku. S rozložením miestností a dodatočnými priestormi sa ponúka veľa možností, ako prispôsobiť dom podľa vašich predstáv a potrieb. Pre lepšiu predstavivosť sme si pre Vás pripravili vizualizáciu možnej rekonštrukcie. Dreváreň môže slúžiť na spracovanie dreva alebo ako dielňa pre rôzne remeselné projekty.

Videoprehliadka

Pôdorys

 

podorys_f_piarg podorys_cb_piarg 

Celkový dojem makléra

 

Rodinný dom stojí na mierne svahovitom a slnečnom pozemku, ktorý Vám ponúka súkromie.  V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním v  jazere Vindšachta alebo Evička, ktoré je v blízkosti. Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné bývanie ako aj na rekreačné.

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite kde v okruhu cca 5 minút pešo je kompletná občianska vybavenosť ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka. Škola v tejto obci je známa nie len na Slovensku svojou výnimočnosťou, že sa venuje výučbe sokoliarstva. https://www.zakladnaskola.com/ Centrum mesta Banská Štiavnica je 10 minút autom,  kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. Viac o podujatí a života v okolitej lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

31_1

REZERVOVANÉ!

 

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 119.900,-€

energetický certifikát: nie je

odovzdanie: ihneď

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF