Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Štiavnické Bane

 tichá lokalita

 vhodný na celoročné bývanie

 výborná dostupnosť

 

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctou Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

 Základné informácie

 

lokalita: Štiavnické Bane

Rozloha pozemku: 1149 m2

Pozemok je komplet oplotený

Úžitková plocha domu s podkrovím cca 105 m2

Orientácia: čelo domu je na juh

Parkovanie: 1 x garáž, 1 x na pozemku

Banská Štiavnica cca 10 minút autom

 

 

 Popis nehnuteľnosti

 

Dom na prízemí pozostáva zo vstupnej chodby,  priestrannej centrálnej chodby, obývacej izby, kuchyne a kotolne s technickou miestnosťou. Tu je možné prerobiť napríklad na veľkú kúpeľňu, nakoľko sú tam napojené všetky inžinierske siete. V tejto zadnej časti domu je samostatný vstup. Z chodby vedie schodisko na poschodie, kde sa nachádza kúpeľňa, ďalšie dve samostatné izby a vonkajšia terasa s výhľadom na okolie.  Pri vstupnej bráne je garáž s parkovacím miestom pre jedno auto. Viac informácií Vám rád poskytnem telefonicky alebo osobne priamo pri obhliadke nehnuteľnosti.

Videoprehliadka

Pôdorys

f_prizemie_bane cb_prizemie_bane f_poschodie_bane cb_poschodie_bane 

Celkový dojem makléra

 

Rodinný dom stojí prevažne na rovinatom a slnečnom pozemku, kde jeho zadná časť Vám ponúka súkromie.  Nehnuteľnosť Vám ponúka na výber až z dvoch budúcich terás a to na poschodí domu a na streche murovanej garáže, ktoré majú výhľad na okolie a vrch Sitno. V okolí je krásna príroda s  množstvom turistických a cyklistickým trás a voľný čas je možné si vyplniť prechádzkou či plávaním v  jazere Vindšachta alebo Evička, ktoré je v blízkosti nehnuteľnosti.

Okolie nehnuteľnosti


Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite kde v okruhu cca 5 minút pešo je kompletná občianska vybavenosť ako sú potraviny, škola, škôlka, autobusová zástavka. Škola v tejto obci je známa nie len na Slovensku svojou výnimočnosťou, že sa venuje výučbe sokoliarstva. https://www.zakladnaskola.com/ Centrum mesta Banská Štiavnica je 10 minút autom,  kde sú kaviarne, banky, reštaurácie a pod. Viac o podujatí a života v okolitej lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

24_1

Cena a platba

 

cena nehnuteľnosti: 154.900,-€

energetický certifikát: nie je

odovzdanie: ihneď

platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením).

Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.

Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.

KONTAKT 

DSC05548-Edit  

 Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF