Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Na predaj Rodinný dom Banská Štiavnica, Horná Ružová

,ktorý sa nachádza v centre mesta. 

 do centra je to len cca 300 m

 kompletná rekonštrukcia

 nádherná okolitá príproda

 

Venujte prosím tejto stránke pár minút Vášho času,

verím, že Vás ponuka zaujme. 

S úctov Michal Mrázek, realitný maklér.

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj komplet zrekonštruovaný rodinný dom v centre mesta Banská Štiavnica.

Základné informácie:
* lokalita: Horná Ružová, Banská Štiavnica
* cca 300 m od námestia, 20 m Botanická záhrada
* úžitková plocha domu cca: 140 m2
* pozostáva: z prízemia a obytného poschodia
* veľkosť pozemku: 121 m2
* terasa s krbom
* stav: kompletná rekonštrukcia
* orientácia: čelo na juhozápad
* počet izieb: 3
*pivnica: áno, pod obývacou izbou
* parkovanie: 2x rezidenčná karta

Popis nehnuteľnosti:
* rodinný dom pozostáva s otvorenej chodby z ktorej prejdete do priestrannej plne vybavenej kuchyne a tá je prepojená barovým pultom  s obývacou izbou. V obývacej izbe, ktorá je orientovaná smerom ku botanickej sa nachádza krásny krb. Na prízemí oproti hlavným dverám je kúpeľňa s rohovou vaňou, umývadlom a toaletou. Vedľa kuchyne je schodisko (z dubového masívu) ktoré vedie na poschodie. Tu sa nachádzajú dve samostatné spálne, manželská s výhľadom na historické centrum mesta. V „detskej izbe“ sa nachádza samostatné WC s umývadlom. V chodbe a kuchyni je dlažba, v obývacej izbe je drevená dlážkovica a v horných izbách plávajúca podlaha.  

 

* dom prešiel kompletnou rekonštrukciou: medená elektrika, plynové  kúrenie kde rúry sú taktiež  medené k radiátorom, nová plastová prípojka až do mestskej kanalizácie,  nová fasáda, strešná krytina Tondach (záruka 40 rokov), zrepasované drevené okna (vonkajšie vákuové), stierky, maľovka a pod. ako je vstupný chodník alebo zadná terasa za domom s úžasným výhľadom na mesto. 

Videoprehliadka

Fotogaléria

Pôdorys

prízemie

dom-26

poschodie

dom-27

Celkový dojem makléra

* ak hľadáte nehnuteľnosť vhodnú na rekreáciu v pokojnej časti mesta ja táto ponuka ako stvorená pre Vás. Ulica je slnečná, nachádza sa hneď vedľa Botanickej záhrady, je jednosmerná takže premávka áut nie je tak silná , pozemok je komplet oplotený, jeho rozmer je trochu menší ale  ponúka všetko čo na „víkendový pobyt“ potrebujete ako je napríklad súkromná terasa za domom s komplet novým krbom. Samozrejme je vhodný aj na celoročné bývanie, kde nemáte veľkú starosť o kosenie záhrady a jeho údržbu. Viac informácií Vám rád poskytnem osobne alebo telefonicky či prostredníctvom emailu.

Okolie nehnuteľnosti

* nehnuteľnosť sa nachádza na najkrajšej ulici Horná Ružová v Banskej Štiavnici.  Neskutočné výhľady na Botanickú záhradu a na okolité mesto. Rodinný dom sa nachádza cca 20 m od brány Botanickej záhrady a cca 300 metrov od námestia, kde sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, blízko banky a pod. V okolí množstvo turistických a cyklistickým možností, lyžovanie, korčuľovanie, relax a oddych, historické pamiatky. Viac o podujatí a života v tejto lokalite sa dozviete na http://www.banskastiavnica.sk/index.html

2

Cena a platba

* cena nehnuteľnosti: 270.000,-€

* mesačné náklady na bývanie pre 4 osoby : cca 150,-€

* energetický certifikát: nie je

* nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch

* platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru (pomôžeme Vám s jeho vybavením)

* bezplatnú ponuku si môžete vytvoriť tu: https://futuria.sk/konfigurator/hypoteka/krok1?p=z60lyeus

Kontakt

DSC03539_mensie

Michal Mrázek

tel.: +421 911 993 241,

email:  michal.mrazek@winnersgroup.sk

info o mne a mojej práci na www.michalmrazek.sk

Michal Mrázek

V realitách som od roku 2018. Aj moje predchádzajúce pracovné aktivity boli spojené s úctou a profesionálnym prístupom ku klientom.

Práca realitného makléra ma skutočne baví a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. Točím video prehliadky, využívam profesionálneho fotografa, vytváram Home Staging, pracujem na sociálnych sieťach... všetko s jasným cieľom. Predať vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k vašej plnej spokojnosti.

Prečo vznikli tieto stránky?

Aby som tu prezentoval, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. Je všeobecne známe, že rozdiel medzi maklérmi je povedzme nemalý. Prosím, prečítajte si moje tipy a články. Verím, že vám tieto informácie pomôžu v rozhodovaní a že si pre predaj nehnuteľnosti zvolíte tú správnu cestu.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

Záleží mi na odvedeniu špičkovej práce a na spokojnosti klienta. A dbám na svojom dobrom mene a povesti. Za mňa potom hovoria referencie spokojných klientov.

Ak ste dočítali až sem, máte môj obdiv a ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek ďalšieho zaujíma, neváhajte ma kontaktovať. Rád sa s Vami stretnem pri káve.


Michal Mrázek

Kontaktný formulár